Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vydavateľstvo JAGA modernizuje časopis Stavebné materiály

BRATISLAVA 10. septembra – Časopis Stavebné materiály má nový obsah, layout. Okrem nového celkového dizajnu a loga sa magazín zmenil aj po obsahovej stránke. Vydavateľstvo JAGA pristúpilo k takejto zásadnej zmene magazínu, aby sa novým moderným, dynamickým vzhľadom priblížil k svojej cieľovej skupine – pracovníkom realizačných spoločností, inžiniersko-projektových firiem či živnostníkom pôsobiacim v stavebnej oblasti – a sprostredkoval tak čitateľom informácie, ktoré potrebujú pri vykonávaní svojej profesie.

Časopis Stavebné materiály s podtitulom Praktický poradca pre každého stavbára poskytuje komplexný prehľad súčasného diania v oblasti stavebného trhu, materiálov a výrobkov, konštrukcií a prvkov, stavebnej techniky, aplikačné a montážne postupy, riešenia rozličných problémov zo stavebnej praxe.

Jeho prehľadné usporiadanie umožňuje rýchlu orientáciu v jednotlivých témach. Redakcia aj do ďalších čísel pripravuje materiály, ktoré budú na vysokej odbornej úrovni tak ako v minulosti, no prinesú zrozumiteľnejšie a atraktívnejšie spracovanie.

Viac informácií na http://www.jaga.sk/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lekársky triler Nočná služba. Robin Cook v skvelej forme Pozrite si zábavné VIDEO pesničky, ktorú otextovali slovenské deti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.