Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyberte si svojho inštalatéra

BRATISLAVA 4. júna – Možno si už dlho hovoríte, že by si vaša kúpeľňa zaslúžila zmenu. Ak si partner nevie nájsť čas, vďaka IKEA si poradíte i bez neho. Okrem vynovenej kúpeľne si môžete užiť aj trochu zábavy.
Ak si v obchodnom dome IKEA zakúpite nábytok do kúpeľne v hodnote nad 200, získate jeho inštaláciu zadarmo.

Ponuka trvá od 31. mája do 20. júna 2012. Okrem montáže kúpeľňového nábytku sa ponuka vzťahuje aj na inštaláciu umývadla a vodovodných batérií zo sortimentu IKEA. Keďže s inštalatérmi môže byť viac práce než úžitku, IKEA pre vás vybrala preverených profesionálov. Z nich si môžete sami vybrať toho, kto vám je sympatický. Vybraný inštalatér sa za vás, či skôr za vášho partnera, osobne postará o montáž nábytku, umývadla či batérie.

Svojho inštalatéra si môžete vybrať na stránke http://www.vyberremeselnika.sk/bratislava.html, kde zároveň získate návod, ako si svojho vyvoleného zarezervovať a dohodnúť si s ním termín inštalácie.

V obchodnom dome IKEA nájdete praktické riešenia na funkčnú a dobre koncipovanú kúpeľňu. Ak si však neviete rady, ako kúpeľňu naplánovať, IKEA odborníci vám radi pomôžu priamo v obchodnom dome.

O IKEA
Spoločnosť IKEA so švédskymi koreňmi, zaoberajúcu sa predajom bytového zariadenia, založil v roku 1943 Ingvar Kamprad. Víziou IKEA je „vytvárať lepší každodenný život pre mnohých ľudí“. Obchodnou myšlienkou je ponúkať široký sortiment funkčného bytového zariadenia s dobrým dizajnom a za nízke ceny, aby si ho mohlo dovoliť čo najviac ľudí. IKEA má 335 obchodných domov v 40 krajinách/teritóriách, pričom 40 obchodných domov je spravovaných formou frančízy mimo IKEA Group. Obchodné domy IKEA Group privítali minulý rok dohromady 655 miliónov návštevníkov. Viac informácií nájdete na www.IKEA.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

6 najkrajších oblastí v Dolnom Rakúsku, do ktorých sa oplatí vyraziť na cyklistiku 8 fakt dobrých trikov, ako ušetríš v supermarkete. Plánovanie je len časť úspechu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.