Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

VÚB opäť najúspešnejšou bankou v súťaži Zlatá minca

BRATISLAVA 30. októbra – VÚB banka sa opätovne stala najúspešnejšou bankou v súťaži finančných produktov Zlatá minca, keď z celkového počtu jedenástich bankových kategórií získala až osem mincí. Okrem troch najvyšších ocenení za platobné karty a spotrebné úvery si odniesla dve strieborné a tri bronzové mince. Medzi bronzové produkty sa zaradil aj zmiešaný fond od VÚB Asset Management.

Odborná porota súťaže ocenila VÚB banku Zlatou mincou v kategóriách spotrebné úvery (Flexipôžička), kreditné karty (Blue od American Express) a debetné karty (Maestro DOBRÝ ANJEL). Strieborné mince získala v kategóriách úvery na bývanie (Flexihypotéka) a podnikateľské úvery (Profi úvery / Podnikateľská úverová linka). Zbierku mincí pre VÚB banku dopĺňajú tri bronzové v kategóriách bankové účty (Flexiúčet), sporiace účty (Sporenie Flexiviac na 5 rokov) a podnikateľské účty (Flexibiznis účet). Oceneným bol aj produkt dcérskej spoločnosti VÚB Asset Management, ktorá si odniesla bronzovú mincu v kategórii zmiešané fondy (VÚB AM Dynamické portfólio).

„Neustále sa snažíme našim klientom poskytnúť inovatívne riešenia a produkty, ktoré vychádzajú z ich reálnych potrieb. Preto nás nesmierne teší, že kvalitu našich produktov a služieb potvrdzuje aj názor odbornej poroty súťaže Zlatá minca. Táto spätná väzba má pre nás mimoriadnu hodnotu,“ uviedla Jitka Liczki, riaditeľka odboru Produktový manažment VÚB banky.

Zmyslom súťaže Zlatá minca je pomôcť laickej verejnosti zorientovať sa v labyrinte bankových produktov ponúkaných finančnými inštitúciami. Každoročne o poradí v jednotlivých kategóriách rozhoduje odborná porota pozostávajúca z ekonomických novinárov, zástupcov vysokých škôl, spravodajských agentúr, ekonomických serverov, finančných poradcov, profesných asociácií a spoločností realizujúcich prieskum trhu.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Ako jediná slovenská banka patrí podľa magazínu Global Finance medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy a je aktuálnou držiteľkou ocenenia Najlepšia banka na Slovensku od magazínu EMEA Finance.. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 200 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vicepremiér Peter Kmec na ITAPA: Na pomoc Ukrajine sú vyčlenené veľké financie. Chceme ich získať EIB podpísala s VÚB zmluvu na 50 miliónov EUR na zlepšenie prístupu k financovaniu na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.