Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP rozširuje platenie kartou na ďalšie klientske miesta

BRATISLAVA 3. júla – Klienti Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s. môžu platiť poistné jednoducho a bez hotovosti – platobnou kartou. V súvislosti so skvalitňovaním služieb totiž najväčšia zdravotná poisťovňa na Slovensku rozšírila možnosť platby kartou na ďalších 32 miest. Klienti VšZP tak môžu od júla platiť kartou v každej krajskej pobočke a v rámci pobočky Bratislava aj vo všetkých jej expozitúrach. Zoznam všetkých kontaktných miest je uvedený na www.vszp.sk.

Jednoduché platenie kartou určite ocenia najmä klienti, ktorí potrebujú napr. potvrdenie o nedoplatkoch na počkanie, prípadne tí, ktorí potrebujú uhradiť nedoplatok a nemajú pri sebe hotovosť.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Spoločnosť MEDDI hub získala prestížne ocenenie za inováciu Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.