Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. apríla 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP preverí stratégiu nákupu CT a MR

BRATISLAVA 22. apríla – Generálny riaditeľ VšZP Ing. Miroslav Vaďura, MPH nariadil preveriť správnosť vstupných dát, ich analytické spracovanie a závery, ktoré boli podkladom pre stanovenie stratégie nákupu CT a MR diagnostiky platnej od 1.5. 2015. Rozhodol tak na základe podnetu nemocnice vo Zvolene, ktorý v súčasnosti VšZP preveruje. V záujme objektívneho preverenia nielen tohto podnetu, ale i všetkých skutočností, ktoré majú vplyv na tvorbu siete CT a MR pracovísk, VšZP prizve k posúdeniu stratégie nákupu CT a MR diagnostiky aj zástupcov odbornej rádiologickej spoločnosti a Inštitútu finančnej politiky pri MF SR.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spoločnosť MEDDI hub získala prestížne ocenenie za inováciu Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.