Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vozidlá BMW smerujú na Slovakia Ring

BRATISLAVA 9. augusta – Slovakia Ring pozýva všetkých fanúšikov značky BMW. V sobotu 10. augusta sa stane dejiskom BMW zrazu s atraktívnym celodenným programom.

V sobotu 10. augusta sa v areáli Slovakia Ring uskutoční celodenný BMW zraz. Program začne o 10:00 ráno a potrvá až do ďalšieho skorého rána. Návštevníci si užijú rýchlu jazdu okruhom, šprinty či drifty. Tí, ktorí si chcú užiť poriadny drift, no pneumatiky svojho auta si príliš vážia, môžu využiť drift taxi. Navyše, niektorých záujemcov prevezie po okruhu Matej Homola, aktuálne úspešný pretekár seriálu FIA ETCC.

Inštruktori z Centra bezpečnej jazdy prezradia tipy, ako najlepšie ochrániť ich BMWčka pred krízovými situáciami na cestách. Program sa ukonči večernou after párty. Návštevníci môžu prenocovať v stanoch na plochách vedľa Centra bezpečnej jazdy alebo v hoteli Ring***. Nepremeškajte sobotný program na Slovakia Ringu, oplatí a prísť. Cena vstupenky za vozidlo a vodiča je 10 eur a pre spolujazdcov či samostatné osoby je 2 eur.

Viac informácií nájdete na http://www.slovakiaring.sk/bmw-zraz-na-slovakia-ringu/.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ojazdených áut je na trhu medziročne viac a sú mladšie Výzva na vyjadrenie záujmu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.