Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vo Viedni začína fórum iconvienna 2012

VIEDEŇ/BRATISLAVA 25. apríla – Európske obchodné a investičné fórum iconvienna 2012 sa uskutoční vo Viedni od 25. do 27. apríla. Na podujatie, ktoré prebehne pod patronátom viedenského primátora Michaela Häupla, zavítajú do susednej metropoly zástupcovia regiónov a najvýznamnejší predstavitelia z oblasti politiky, hospodárstva, vedy, medzinárodných organizácií a etablovaných médií. iconvienna 2012 je exkluzívnym networkingovým podujatím ktoré sa vo Viedni uskutoční už po ôsmy raz a ponesie sa tento rok v znamení inovácií pre rast v Dunajskom regióne.
Po prvý raz odštartuje fórum Európsky inštitút na výskum značiek (European Brand Institute), ktorý predstaví hodnotenie európskych miest z hľadiska „best branded“. Diskutovať sa na fóre iconvienna 2012 bude aj o investičných stratégiách, inovatívnych projektoch a investičných príležitostiach v Dunajskom regióne, energetickej sebestačnosti, mobilite a infraštruktúre a úlohe finančných trhov v Dunajskom regióne.
„Make Contacts to Contracts“ podporí nadviazanie hospodárskych kontaktov a výmenu know-how. Európske obchodné a investičné fórum iconvienna 2012 sa uskutoční na pôde Hospodárskej komory Viedeň a viedenskej radnici. Podrobný program a informácie na http://www.icon-vienna.net.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád Láska neraz príde, aj keď ju nečakáme… Romanca Dom druhých šancí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.