Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Viedenský veľtrh Aquatherm otvorí svoje brány v januári 2014

BRATISLAVA 28. novembra – Úspešné bienále „Aquatherm 2014“ sa uskutoční od 28. do 31. januára 2014 v priestoroch výstaviska Messe Wien vo Viedni. Na veľtrhu budú predstavené novinky z oblasti sanitárnej techniky, vykurovania a klimatizácie ešte predtým, ako prídu na trh. Hlavnými témami budú obnoviteľné zdroje energie a najväčšia prezentácia inovácií v rakúskej kúpeľňovej a dizajnovej oblasti.

Od 28. do 31. januára 2014 sa na výstavisku Messe Wien uskutoční veľtrh s názvom „Aquatherm 2014“, ktorý je v Rakúsku jediným odborným B2B veľtrhom svojho druhu. Toto bienále, usporiadané za podpory Reed Exhibitions Messe Wien, je renomovanou platformou na prezentáciu nových výrobkov v oblasti klimatizácie, vykurovania, sanitárnej techniky, kúpeľňového dizajnu a vybavenia. Svoje inovácie a služby tu predstaví približne 250 medzinárodných vystavovateľov v dvoch výstavných halách. „Aquatherm predstavuje ešte pred začiatkom novej stavebnej sezóny dôležité inovácie v oblasti techniky a dizajnu. Práve preto je toto jedinečné bienále pre všetkých zainteresovaných tak obohacujúce,“ povedal Johann Jungreithmair, generálny riaditeľ spoločnosti Reed Exhibitions Messe Wien. „Na tomto mieste sa stretnú experti z brandže, aby sa mohli podeliť o svoje vedomosti a skúsenosti. Zároveň majú možnosť zoznámiť sa s novinkami, ktoré uplatnia vo vlastných firmách,“ vysvetľuje Ing. Gerhard Persche, vedúc
i veľtrhov v Reed Exhibitions Messe Wien.

„Aquatherm 2014“ bude zameraný na tri kľúčové témy. Po prvýkrát bude problematike obnoviteľných zdrojov energie a ochrany životného prostredia venovaný väčší priestor. Diskutovať sa bude prevažne o alternatívnych zdrojoch, ako je biomasa, tepelné čerpadlá a solárna tepelná energia. Práve tá hrá u našich susedov čoraz dôležitejšiu úlohu, vďaka čomu sa Rakúsko môže pochváliť druhým miestom (hneď za Cyprom) v Európskom rebríčku, ktorý mapuje počet nainštalovaných solárnych panelov na obyvateľa.

Zodpovedané budú aj otázky používania a kombinácie starých a nových materiálov, s cieľom minimalizácie nákladov a maximalizácie výkonu. Treťou hlavnou témou bude klimatizácia a vetracie technológie. Okrem odbornej časti bude výstava obohatená aj o sprievodný program, v rámci ktorého sa návštevníci budú môcť zúčastniť rôznych prednášok, diskusií či súťaží. Po úspechu spoločnosti Oase-Bad, ktorá bola ocenená za inovatívne riešenia v projekte bezbariérových kúpeľní na „Aquatherm 2012“, prináša tento ročník nové výzvy na tému “dokonalý kúpeľ“. Hľadať sa budú prevratné alternatívy, ktoré zodpovedajú komfortu, bezpečnosti a udržateľnosti energie. Organizátori tentokrát mysleli aj na návštevníčky, pre ktoré vo štvrtok 30. januára pripravili špeciálnu prezentáciu priestorov v spolupráci s rakúskym vydavateľstvom WEKA.

O Reed Exhibitions
Reed Exhibitions (RX) so sídlom v Londýne je materská organizácia Reed Exhibitions Salzburg a Reed Exhibitions Messe Wien. RX je lídrom v organizácii komerčných podujatí, ktorých cieľom je spájať ponuku a dopyt na jednom mieste. V roku 2012 spoločnosť zorganizovala celkom 149 veľtrhov a vonkajších podujatí, na ktorých sa zúčastnilo viac ako 12 000 vystavovateľov.

Pre viac informácií navštívte stránku www.aquatherm.at

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hotel plný tajomstiev a obchod s tajnými kódmi. Kto je zradca?! Karlovarské minerální vody s novou identitou: „Mattoni 1873″

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.