Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Viedenský večer s témou kvality života a cyklodopravy

BRATISLAVA 25. júna – Tradičný viedenský večer sa pod mottom Mesto Viedeň: kvalita života #12 points uskutočnil 23. júna na nádvorí bratislavskej Reduty. Pozvaných hostí privítali zástupcovia mesta Viedeň – Susanne Bluma, poslankyňa viedenského krajinského parlamentu a obecná radkyňa a viedenský cyklokoordinátor a šéf agentúry pre mobilitu, Martin Blum.

Témou viedenského podujatia bola nielen kvalita života vo Viedni a skutočnosť, že je podľa štúdie spoločnosti Mercer najvyššia v porovnaní veľkomiest po celom svete už niekoľko rokov za sebou, ale aj téma alternatívnej mobility akými sú cyklodoprava či chôdza a podpora týchto foriem prepravy a pohybu zo strany mesta.

Slogan akcie, Mesto Viedeň: kvalita života #12 points odkazuje na ranking kvality života a pesničkovú súťaž Eurovízie, ktorú v uplynulom mesiaci hostila susedná metropola. #12 points zodpovedá maximálnemu počtu bodov, ktoré môže interpret získať v Eurovízii, tak ako mesto Viedeň už po niekoľko rokov za sebou poskytuje svojím obyvateľom najvyššiu kvalitu života na svete a zaraďuje sa v rôznych prieskumoch a štúdiách na popredných priečkach.

Tradičný večer, ktorý hudobne spríjemnili skladby z pesničkovej súťaže, usporiadalo mesto Viedeň prostredníctvom svojej kancelárie v Bratislave.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hotel plný tajomstiev a obchod s tajnými kódmi. Kto je zradca?! Karlovarské minerální vody s novou identitou: „Mattoni 1873″

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.