Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočná zbierka neziskovej organizácie SVETIELKO POMOCI

BRATISLAVA 29. novembra – Košická nezisková organizácia SVETIELKO POMOCI sa tento rok už po piaty raz zapojila do celoslovenskej vianočnej zbierky Pomôžte spolu s nami, ktorú organizuje Slovenská humanitná rada a nadácia TESCO. Zbierka sa bude konať štyri adventné víkendy v dňoch 29.novembra až 23.decembra 2012 vždy od štvrtku do nedele. Košičania sa môžu opäť zapojiť do zbierky spolu so SVETIELKOM POMOCI v priestoroch hypermarketu Tesco na sídlisku nad Jazerom Košiciach

Výťažok z tohtoročnej zbierky plánuje SVETIELKO POMOCI použiť na komplexnú a celoročnú pomoc rodinám s onkologicky chorými deťmi, medzi ktorú mimo iné patrí aj spustenie prvého detského hospicu pre región Košického a Prešovského kraja, ktorý bol spustený za finančnej pomoci Ligy proti rakovine .

Výťažok z minuloročnej vianočnej zbierky vo výške 4874,21 eur košická organizácia SVETIELKO POMOCI použila na podporu rodín s onkologicky chorými deťmi z Košického a Prešovského kraja a na zmiernenie ich ťažkej sociálnej situácie.

Zbierka patrí k jednému z najväčších charitatívnych projektov Nadácie Tesco a Slovenskej humanitnej rady. Pri prerozdeľovaní výťažku platí lokálny princíp, tj. výťažok zo zbierky zostáva pre miestnu organizáciu v danom regióne.

Viac informácií o vianočnej zbierke, prvom detskom mobilnom hospici a iných aktivitách, formách pomoci a podpory neziskovej organizácie SVETIELKO POMOCI nájdete na www.svetielkopomoci.sk alebo na www.mobilnyhospic.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

dm podporuje svojich spolupracovníkov vo využití pracovného času na dobré skutky Vianoce spájame s pomocou druhým. Ľudia na Slovensku však radi pomáhajú počas celého roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.