Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočná výhra v Národnej bločkovej lotérii sa strojnásobí

BRATISLAVA 18. decembra – Vedenie spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. dnes ráno schválilo návrh na vyplatenie mimoriadnej vianočnej výhry v rámci Národnej bločkovej lotérie. Víťazný pokladničný bloček, ktorý bude vyžrebovaný v pondelok 23. decembra 2013, tak svojmu majiteľovi neprinesie štandardnú výhru 10 000 eur, ale mimoriadnu vianočnú výhru 30 000 eur.

„Rozhodli sme sa rýchlo a spontánne. Sme veľmi hrdí na fakt, že Národnú bločkovú lotériu dnes aktívne hrá viac ako 430 tisíc ľudí a chceme sa im aj takýmto spôsobom poďakovať“, povedal generálny riaditeľ TIPOS-u Ladislav Kriška a dodal, že bločková lotéria v roku 2013 predbehla očakávania a ukázala sa ako mimoriadne úspešný a životaschopný projekt.

TIPOS momentálne dokončuje všetky náležitosti, ktoré sa týkajú zavedenia nových prvkov do Národnej bločkovej lotérie v roku 2014. Podľa generálneho riaditeľa Krišku bude lotéria budúci rok ešte atraktívnejšia ako dnes.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bezchybná vianočná ponuka od 4ky. Bonus na mobil, Sloboda za 4 eurá aj zľava za prenos čísla Pre niekoho sci-fi, pre iných nostalgia. Pozrite si, ako technológie zmenili naše možnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.