Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočná pošta v Centrale

BRATISLAVA 3. decembra – Od 30. novembra môžu všetky deti na celom Slovensku už po štrnásty krát písať svoje želania priamo Ježiškovi, na známu adresu 999 99 JEŽIŠKO. Populárna detská akcia Vianočná pošta oficiálne odštartovala v bratislavskom nákupnom centre CENTRAL, kde sa zároveň nachádza jediná oficiálne otvorená vianočná schránka na Slovensku. Za štrnásť rokov existencie Vianočnej pošty na Slovensku poslalo svoje priania Ježiškovi už takmer 1,2 milióna detí.

Slovenská pošta v spolupráci s Centralom pripravila tento rok nezabudnuteľný zážitok pre deti i dospelých v podobe oficiálneho spustenia Vianočnej pošty. Na malých, ale aj veľkých návštevníkov čakali špeciálne vianočné pohľadnice so známou adresou 999 99 JEŽIŠKO, skvelá predvianočná atmosféra a bohatý program. Priamo na mieste mohli deti písať svoje želania Ježiškovi a hádzať pohľadnice a listy do špeciálnej vianočnej poštovej schránky, ktorá bude v Centrale umiestnená až do 24. decembra.

Od začiatku Vianočnej pošty v roku 1999 svoje priania Ježiškovi poslalo už takmer 1,2 milióna detí. Každý rok svoj priania Ježiškovi na Slovensku pošle takmer 90-tisíc detí. Tohtoročný prvý list poslalo dievčatko z Čadce už v októbri.

Viac informácií o Vianočnej pošte nájdete na:
http://www.vianocnaposta.sk
https://www.facebook.com/vianocnaposta

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

dm podporuje svojich spolupracovníkov vo využití pracovného času na dobré skutky Vianoce spájame s pomocou druhým. Ľudia na Slovensku však radi pomáhajú počas celého roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.