Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. marca 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Veľké priznanie Sloveniek!

BRATISLAVA 6. marca – Aký je skutočný obraz Sloveniek? Sme krajina prirodzených krások, elegantných dám alebo osudových žien? Dámy, zajtra príde čas priznať farbu!
Už zajtra, 7. marca, vyrazia do ulíc kozmetické poradkyne Oriflame, aby vďaka originálnej farebnej ankete získali skutočný obraz slovenských žien a prehľad o najpopulárnejších farbách v líčení. Dámy, ktoré sa zapoja a vyfarbia sa, môžu vyhrať svetovú kozmetickú novinku THE ONE.

Horúca novinka, stvorená módnymi i kozmetickými expertmi, v sebe spája najnovšie módne trendy, dlhotrvajúce líčenie a prirodzenú krásu. Ak chcete podporiť svoju farbu, alebo vyskúšať novú značku medzi prvými, stačí nájsť kozmetické poradkyne Oriflame vo svojom meste a vyplniť anketový lístok. Informácie o tom, kde sa zajtra budú vo vašom meste nachádzať kozmetické poradkyne Oriflame, nájdete na stránke www.OriflameZenam.sk

Výsledky farebného prieskumu zhmotní slovenská umelkyňa Mária „Hula“ Valenčíková do pestrofarebného obrazu plného typickej krásy žien žijúcich od Tatier k Dunaju. Obraz „Skutočnej Slovenky“ spoločnosť Oriflame Slovensko vydraží a získané finančné prostriedky použije v rámci svojho charitatívneho projektu „Farebné nemocnice“, zameraného na rekonštrukciu detských lôžkových oddelení po celom Slovensku. Projekt „Farebné nemocnice“ tento rok pomôže už deviatej nemocnici. Podporiť ho môžete i vy kúpou predmetov z katalógov Oriflame s označením „Farebné nemocnice“.

Dámy, zajtrajšok bude plný farieb! Vyrazte do ulíc a priznajte tú svoju! Klikajte na www.OriflameZenam.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Tauris postavil v Košiciach moderné logistické centrum. Zefektívni distribúciu, zníži dopad na životné prostredie a zlepší pracovné podmienky pre zamestnancov Segafredo získalo Značku kvality dTest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.