Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Vedenie spoločnosti CHEP oznámilo personálne zmeny pre CEE

BRATISLAVA 21. marca – Spoločnosť CHEP, svetový poskytovateľ zdieľaných riešení v oblasti paliet a kontajnerov, dnes oznámila niekoľko zmien vo vedení v divízii paliet v strednej a východnej Európe (CEE).

Nový generálny riaditeľ pre oblasť CEE
Jochen Behr bol menovaný generálnym riaditeľom pre oblasť strednej a východnej Európy (CEE). Vo funkcii nahradil Roda Francisa, ktorý bol nedávno menovaný generálnym riaditeľom CHEP Pallets UK & Ireland. Posledné štyri roky strávil Jochen Behr prípravou a riadením vstupu spoločnosti CHEP na trh služieb v siedmich nových krajinách strednej a východnej Európy.

Jochen Behr do spoločnosti CHEP nastúpil pred piatimi rokmi. Po nástupe pracoval v oblasti služieb zákazníkom a stratégie, neskôr zastával pozíciu riaditeľa divízie pre kľúčových európskych i zahraničných zákazníkov. Pred príchodom do spoločnosti CHEP pôsobil v spoločnostiach General Electric a Siemens, kde získaval skúsenosti v oblasti všeobecného riadenia, financií, rozvoja podnikov a riadenie projektov.

James McCarthy, prezident spoločnosti CHEP pre európsku divíziu paliet, k zmenám uviedol: „Trh strednej a východnej Európy je pre nás kľúčový. Preto tu investujeme do rozvoja našich služieb. Teším sa na spoluprácu s Jochenom, ktorá pomôže našim zákazníkom budovať si v regióne CEE kvalitnejšie dodávateľské reťazce.“

Zmeny v Rusku a Poľsku
Maciej Kubiak bol menovaný generálnym riaditeľom pre Rusko, kde bude mať na starosti prípravy vstupu spoločnosti CHEP na miestny trh. Kariéra Macieja Kubiaka v spoločnosti CHEP začala v roku 2001, kedy zakladal poľskú pobočku. Predtým, ako sa stal generálnym riaditeľom pre Poľsko, pracoval na rôznych pozíciách v oblasti riadenia aktív, predaja a zákazníckych služieb v Poľsku a okolitých krajinách.

Macieja Kubiaka v pozícii generálneho riaditeľa pre Poľsko nahradí Kinga Di Salvo, ktorá bude naďalej vykonávať aj svoje existujúce povinnosti pri riadení operácií spoločnosti CHEP v Pobaltských krajinách, kde pôsobí ako Country Leader. Di Salvo do spoločnosti CHEP nastúpila v roku 2008 ako manažérka pre významných európskych zákazníkov. V roku 2009 prešla do poľskej pobočky CHEP, v ktorej zastávala rôzne vedúce pozície v správe aktív a zákazníckych službách.

Prezident spoločnosti CHEP pre európsku sekciu paliet James McCarthy uviedol: „Prajem novovymenovaným kolegom veľa úspechov. Cieľom týchto zmien je zvýšiť efektivitu prevádzok a znižovať náklady na dodávateľský reťazec. Zároveň chceme ponúkať pridanú výhodu v oblasti životného prostredia, a to vďaka znova použiteľnému paletovému systému firmy CHEP.“

O spoločnosti CHEP
CHEP je poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti riadených, vratných a znovu použiteľných obalových riešení, ktorá poskytuje svoje služby mnohým najväčším svetovým spoločnostiam v odboroch ako sú spotrebný tovar, čerstvé výrobky, nápoje a automobilový priemysel. Služby spoločnosti CHEP sú ekologicky udržateľné a zvyšujú efektivitu zákazníkov, zároveň znižujú prevádzkové riziká a obmedzujú poškodenie výrobkov. Viac ako 7,5 tisíc zamestnancov spoločnosti CHEP a 300 miliónov paliet a kontajnerov ponúkajú neprekonateľné pokrytie a výnimočnú hodnotu na viac ako 500 000 zákazníckych kontaktných miestach v 50 krajinách. Naše zákaznícke portfólio zahŕňa globálne spoločnosti a značky ako sú Procter & Gamble, Sysco, Kellogg’s, Kraft, Nestlé, Ford a GM. CHEP je súčasťou Brambles Limited. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.chep.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Spoločnosť Henkel Slovensko odovzdala na recykláciu viac ako 2 tony IT zariadení a znížila ich vplyv na životné prostredie Deti ušetrili životné prostredie od 9 ton oleja. Premiérový ročník projektu „Olejko chráni prírodu“ nadchol až 300 škôl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.