Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Vďaka Internet bankingu máte celý majetok pod kontrolou

Nadčasový dizajn, rýchly prístup k účtom a nové inovatívne funkcionality pre jednoduchšiu správu financií. To je Internet banking od Tatra banky.

Tatra banke patrí prvenstvo v zavedení Internet bankingu na Slovensku. Teraz prináša spojenie skúseností a inovácií – Internet banking, ktorý je odpoveďou na súčasné trendy vo svete digitálneho bankovníctva a na vysoké nároky klientov. Pozrite sa, aké zaujímavé funkcionality ponúka.

Bilancia majetku a záväzkov – všetko na jednom mieste

Má váš majetok väčšiu hodnotu ako vaše záväzky? To ľahko zistíte s novým a užitočným nástrojom Majetok a záväzky, s ktorým máte celú svoju finančnú situáciu pod kontrolou. Do prehľadu si môžete pridať aj váš majetok mimo Tatra banky, napr. auto, nehnuteľnosť, ako aj vaše záväzky, napr. leasing, alebo pôžičku od kamaráta. Získate tak celkový prehľad o svojej finančnej situácii.

Jednotlivé grafy a tabuľku Bilancie majetku sa dajú jednoducho vytlačiť.

Vyššia bezpečnosť s online manažmentom kariet

Bezpečnosť je pre akúkoľvek banku prioritou číslo jeden. Preto Tatra banka v rámci online manažmentu kariet spustila zaujímavú funkcionalitu – nastavenie kontinentov, na ktorých je možné používať platobné karty. Sami rozhodujete o tom, na ktorých kontinentoch bude vaša platobná karta fungovať. Napríklad, ak bežne necestujete do krajín Ázie či Afriky, použitie platobnej karty na týchto kontinentoch v aplikácii Tatra banka jednoducho nepovolíte. Takto vďaka pár klikom eliminujete možnosť neoprávneného použitia falzifikátu Vašej karty v zahraničí.

Spravovanie kontinentov v Internet bankingu Tatra banky

V Internet bankingu Tatra banky zároveň môžete manažovať limity na kreditných kartách, ako napríklad hotovostný limit a internetový limit, pre debetné karty navyše ešte aj maximálny denný limit. Ďalším užitočným nástrojom je online blokovanie platobnej karty. V prípade potreby (krádež/strata karty) si viete platobnú kartu rýchlo zablokovať a zabrániť tak neželanému použitiu karty.

Prečítajte si viac o ďalších funkcionalitách: Internet banking.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Na Liptove budú majstrovská Slovenska v saunovaní Fandíme srdcom tým, ktorí do toho dávajú srdce

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.