Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. januára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vášnivý či nežný?

BRATISLAVA 23. januára – Alebo má byť svieži, exotický, jemný? Oriflame vyhlasuje jediné voľby, na ktoré sa naozaj tešíme! Vy viete najlepšie, aký má Hojivý zázrak byť. Vyberte si z piatich obľúbených vôní Hojivého zázraku a poďte s nami hlasovať za najlepšieho kandidáta pre vašu ochranu. Liečivé vajíčko na báze včelieho vosku a rastlinných olejov je nenahraditeľné. Najžiadanejší produkt Oriflame je mimoriadne obľúbený pre svoje upokojujúce, zjemňujúce a hojivé účinky. Osvedčil sa pri liečbe popálenín, popraskanej suchej kože, drobných kožných zápaloch a iných boliestkach… Nedáte naň dopustiť a máte svojho verného ochrancu stále pri sebe – jedného v kabelke, druhého na nočnom stolíku, tretieho v kúpeľni a štvrtého na pracovnom stole? Nájdite tento piatok 24. januára 2014 kozmetické poradkyne Oriflame vo svojom meste, zahlasujte a môžete získať legendárne vajíčko podľa vlastného výberu. Viac sa dozviete na www.oriflamezenam.sk.

Zoznam kandidátov:

Kandidát č.1 : HOJIVÝ ZÁZRAK
PÔVOD RODIČOV: Včelí Vosk bol známy už v starovekom Egypte i v antickom Ríme, kde sa používal ako platidlo.
ČÍM SI VÁS CHCE ZÍSKAŤ: Hojivý Zázrak sa uchádza o váš hlas, odvolávajúc sa na svoj Včelo-Voskový pôvod. Vo svojom programe uvádza nasledujúce benefity pre svojich voličov:
1. Akné: Účinky včelieho vosku na akné sú veľmi dobre známe. Má výrazné antiseptické, liečivé a protizápalové účinky, ktoré napomáhajú pri liečbe akné. Včelí vosk obsahuje vitamín A, ktorý liečbu akné ešte podporuje. Rovnako má výrazné zjemňujúce účinky, takže pleť po vyliečení akné dokáže veľmi rýchlo zjemniť.
2. Suchá pokožka: Včelí vosk má schopnosť zjemňovať a hydratovať pokožku. Vďaka svojim schopnostiam nielen lieči suchú pleť, ale pomáha predchádzať jej vysúšaniu.
3. Ekzémy: Včelí vosk má vynikajúce účinky na problémy s pleťou ako sú ekzémy, ktoré sa prejavujú svrbiacou vyrážkou. Vďaka svojim liečivým vlastnostiam dokáže redukovať zápaly spôsobené ekzémom a predchádzať ďalšej infekcii.
4. Starostlivosť o pery: Včelí vosk má úžasné účinky n suché a popraskané pery. Pery budú vďaka nemu vláčnejšie, jemnejšie,

Hoci aj jeho konkurenti ponúkajú svojim voličom rovnaké benefity ako Hojivý Zázrak, tento kandidát sa spolieha na svoj šarm a dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o pokožku svojich voličov (a voličiek).

Kandidát č.2: HOJIVÝ ZÁZRAK VANILKA
PÔVOD RODIČOV: Matku Vanilku poznali Majovia a Aztékovia a vyrábali z nej liečivé elixíry a používali ju do nápojov pre kráľov. Otec je Hojivý zázrak.

ČÍM SI VÁS CHCE ZÍSKAŤ: Svojim voličov ponúka Hojivý Zázrak Vanilka rovnaké benefity ako jeho otec Hojivý zázrak. Má však aj ďalšie vlastnosti, ktoré zdedil po svojej matke – Vanilke.
1. Štúdie dokázali, že vanilka má silné antioxidačné a antibakteriálne vlastnosti. Vďaka nim dokáže pomôcť pri prevencii a liečbe problémov ako sú vyrážky a akné. Antioxidačné schopnosti vanilky dokonca môžu pomôcť pri odstraňovaní škôd napáchaných na pleti voľnými radikálmi.
2. Vôňa vanilky má výrazné afrodiziakálne účinky, vďaka svojej schopnosti zvýšiť hladinu testosterónu u mužov. V štúdii z roku 1970 sa uvádza vyjadrenie väčšiny účastníkov, ktorí tvrdili, že vanilka vyliečila ich impotenciu. Hoci na to nie sú nijaké konkrétne dôkazy, experti veria, že aróma vanilky vzbudzuje pocit rozkoše a uspokojenia.
3. Popáleniny: mnohé tradičné kúry na liečbu menších popálenín obsahovali vanilku.

Kandidát č.3: HOJIVÝ ZÁZRAK ČEREŠŇA
PÔVOD RODIČOV: Otec je Hojivý zázrak, matka je Čerešňa. Prvé záznamy o pestovaní domácich čerešní pochádzajú z Turecka, už z roku 72 p.n.l., odkiaľ sa rozšírili po celej Európe.

ČÍM SI VÁS CHCE ZÍSKAŤ: Hojivý Zázrak Čerešňa má rovnaké vlastnosti, ako jeho otec Hojivý Zázrak, od svojich konkurentov sa však chce odlíšiť nasledovne:
1. Čerešňa je veľmi nízko-kalorické ovocie, čo je samo o sebe veľkou výhodou v očiach voličiek.
2. Čerešňa je pre vysoký obsah melatonínu a mnohých ďalších látok vynikajúcim zdrojom antioxidantov. Tie sú, ako je známe, významnými bojovníkmi proti škodám spôsobeným voľnými radikálmi.
3. Majú významné protizápalové účinky, takže môžu pomôcť pri rôznych zápaloch kože.
4. Čerstvá čerešňová šťava sa odporúča ako vynikajúci prostriedok proti vráskam a vďaka nim budete vyzerať mladšie, než kedykoľvek predtým.
5. Prekrásne

Kandidát č.4: HOJIVÝ ZÁZRAK KOKOS
PÔVOD RODIČOV: Matka, Kokosová palma, je najznámejšia zo všetkých tropických paliem, jej pôvod však nie je známy. Predpokladá sa, že pochádza z Tichomoria. Isté je len, že prví Európania v Amerike našli kokosové palmy na pobreží Pacifiku. Dokázané je aj, že sa rastlina rozšírila z ostrova na ostrov sama. Kokosové orechy môžu preplávať tisícky kilometrov a pritom si zachovajú po 3 mesiace svoju schopnosť naklíčenia a rozmnoženia sa. Otec je známy ako Hojivý zázrak.

ČÍM SI VÁS CHCE ZÍSKAŤ: Hojivý Zázrak Kokos sa vo voľbách spolieha na svoj tropický pôvod a vôňu, ktorá každému podľa preferencií pripomenie najobľúbenejšie obdobie roka (či už kokos vo vianočnom pečení alebo kokosové drinky na dovolenke na pláži). Jeho vôňa však nie je jediným argumentom:
1. Kyselina laurová, ktorú kokos obsahuje, zabíja baktérie, huby a vírusy. Vďaka tomu má vynikajúcu schopnosť liečiť a predchádzať infekciám.
2. Kokosový olej má prirodzený UV faktor, ktorý chráni pokožku a eliminuje až 20% škodlivých slnečných lúčov.
3. Kokos má dokázaný pozitívny vplyv na hydratáciu a pružnosť pokožky.
4. Vďaka kokosu môžete mať aj silnejšie a odolnejšie nechty.

Kandidát č.5: HOJIVÝ ZÁZRAK ČIERNA RÍBEZĽA
PÔVOD RODIČOV: Matka, Čierna ríbezľa, pochádza zo strednej a východnej Európy. Pestuje sa od 15. storočia vo všetkých oblastiach sveta s miernym podnebím. Je veľmi obľúbená pre svoj vysoký obsah vitamínov. Otec je Hojivý zázrak.

ČÍM SI VÁS CHCE ZÍSKAŤ: Okrem svojej osviežujúcej vône a všetkých vlastností zdedených po otcovi Hojivom zázraku má Hojivý Zázrak Čierna Ríbezľa aj ďalšie vlastnosti
1. Čierna ríbezľa má vysoký obsah vitamínov, ktoré udržiavajú pleť vyživenú.
2. Veľký obsah antioxidantov zabezpečuje čiernej ríbezli vynikajúce obranné účinky.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Historická romanca Začalo sa to bozkom Udržateľné pivo zo slovenského pivovaru  

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.