Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vaša nová adresa čaká na vás v Centre bývania

BRATISLAVA 17. októbra – V Bratislave je dnes množstvo realitných kancelárií. Je na vás, koho služby sa rozhodnete využiť. Nakoľko zmenu bývania rieši priemerný človek maximálne dvakrát za svoj život, nestretáva sa so službami realitnej kancelárie často, a tak jeho výber je zväčša náhodný.

Naša realitná kancelária je súčasťou TATRA BANKA GROUP. Veľký bankový dom je zárukou kvality a serióznosti. Výhodou, ktorú oceníte, je aj množstvo ponúk, ktoré máme v exkluzívnom zastúpení klienta.

Dnes vám chceme dať do pozornosti polyfunkčný objekt v srdci Bratislavy na Dunajskej ulici. Jedná sa o exkluzívne miesto v centre mesta, ktoré okrem rezidenčného bývania ponúka aj nebytové priestory vhodné pre notárov, advokátov alebo môže slúžiť ako prestížna adresa obchodnej spoločnosti. Objekt postupne ožíva, sťahujú sa noví vlastníci bytov a kancelárií… Na prízemí sú tri obchodné priestory, v ktorých dnes už sídli pobočka banky a cestovná kancelária.

Pokiaľ ste zvažovali bývanie v centre mesta, ale táto možnosť sa vám javila ako cenovo nedostupná, tak teraz máme pre vás atraktívnu ponuku. Jedná sa o zníženie cien na vybrané byty, a to v rozsahu od 30 tis EUR na byt! Objekt je skolaudovaný, ponúka komfortné parkovanie v podzemných garážach.
Technické riešenie stavby zabezpečuje bývajúcim pokoj a ticho, a to priamo pri Kamennom námestí. Vysoký štandard bytov – a to i v prevedení holobyt, vás milo prekvapí. Postupne sa ponuka zužuje, preto odporúčame neváhajte a príďte sa pozrieť.

Obhliadky si dohodnite vopred telefonicky: 0902 893 304

Ďalšie informácie nájdete na http://www.centrumbyvania.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hravá interaktívna motivácia k ekologickému správaniu v OC Korzo Prievidza Takmer 14 000 hráčov si rozdelilo 275 000 € v nikoch. Megabank pre veľký úspech pokračuje!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.