Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. februára 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Valentín praje bláznom

Bratislava 14. 2. 2017- Adel sa zasnúbila dnes v priamom prenose! „Si blázon“, povedala Viktorovi šokovane. Áno, aj takéto prekvapenia prináša Valentín. Adela Banášóvá je ambasádorkou konferencie Umenie byť ženou od jej začiatku. Každý ročník je jej neoddeliteľnou súčasťou a nebude tomu inak ani 8. apríla v Bratislave.

Aj keď sa 14. Valentín spája skôr s citmi medzi zaľúbencami, má láska mnoho podôb. Jednou z nich je materská. Organizátorky konferencie Umenie byť ženou Bratislava 2017 preto prinášajú na jej štvrtý ročník naozaj exkluzívneho hosťa. Autorku publikácie „Vychovávame deti a rastieme s nimi“ NAOMI ALDORT. „Naomi šíri po svete ucelený koncept výchovy. My sa veľmi tešíme, že bude súčasťou našej konferencie pomocou online prenosu priamo z USA. Jej prednáška bude interaktívna a určite prinesie veľa odpovedí na otázky súvisiace s problematikou výchovy.“ Jedným z hightlightov konferencie bude bezpochyby aj prednáška psychiatričky, psychoterapeutky, a koučky, ktorá sa špecializuje predovšetkým na problematiku medziľudských vzťahov, párovú a rodinnú terapiu a psychosomatiku Jarmily Klímovej. Program konferencie jej organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová tiež kreujú s láskou. Je podľa nich veľmi dôležité, aby ženy v ten večer odchádzali z podujatia naplnené, otvorené novým výzvam a plné lásky k samým sebe, pretože iba tak môže žena odovzdávať šťastie a radosť svojim blízkym.

UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás. Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví. V Bratislave sa tento rok bude konať štvrtý ročník a vo východnej metropole Slovenska na jeseň 2017 druhý. Konferenciu navštívilo už viac ako 3000 žien a ak by to kapacity dovoľovali, bezpochyby bude mať návštevnosť stúpajúcu tendenciu.
www.umeniebytzenou.sk
www.facebook.com/Umenie-by?-ženou

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

Spoločnosť Sanofi Česká republika/Slovensko má nového výkonného manažéra Program Slovenskej národnej galérie Bratislava – Február 2019

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.