Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Valčianska dolina aj tento rok privíta dvojčatá a viacerčatá

BRATISLAVA 28. mája – Vo Valčianskej doline pri Martine sa to tento rok bude hemžiť nielen dvojčatami, ale aj trojčatami a štvorčatami. V poradí 2. celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat, podporené „Protetika KIDS“, sa uskutoční v sobotu 8. 6. 2013. Tohtoročnou zaujímavosťou oproti minulému roku je prisľúbená účasť štvorročných štvorčiat z Trenčianskych Teplíc či najstarších 60-ročných trojčiat. K dnešnému dňu máme zaregistrovaných 240 rodín s dvojčatami a viacerčatami a ich počet každým dňom rastie. Počet rodín s trojčatami je 14 a prihlásená je aj jedna rodina so štvorčatami.

Nevšedného podujatia sa môžu zúčastniť všetky rodiny s dvojčatami a viacerčatami či dospelé dvojčatá so svojimi rodinami, a budú mať tak možnosť opäť sa stretnúť, spoznať sa a vymeniť si svoje skúsenosti, ale hlavne zabaviť sa. „Ide o ojedinelé podujatie, a my sa k nemu radi pripojíme. Tešíme sa, že môžeme byť súčasťou nezvyčajných rodinných stretnutí. Zdravá rodina, zdravé deti a zdravý životný štýl sú základnou filozofiou našej spoločnosti,“ hovorí Ľubomír Pištek, generálny riaditeľ spoločnosti Protetika, a. s., ktorá je generálnym partnerom podujatia.

Počas celého dňa bude pripravený pestrý program pre deti i rodičov a, samozrejme, nebude chýbať spoločné fotografovanie. „Pokúsime sa prekonať dva minuloročné rekordy Najväčšie stretnutie dvojčiat a Najväčšie stretnutie trojčiat, a vytvoriť nové rekordy Najväčšie stretnutie štvorčiat a Najväčšia pyramída z topánkových škatúľ Protetika KIDS,“ informujú organizátori stretnutia. Okrem toho organizátori pripravujú predstavenie Psíček a Mačička s pesničkami divadla Babscénus Martin, jazdu na koníkoch, detské súťaže „Hľadanie pečiatok“, maľovanie na tvár, predstavenie kúzelníka, skákacie hrady, trampolíny a mnohé ďalšie prekvapenia. Generálny partner Protetika, a. s., okrem toho pripravuje interaktívnu a zábavnú súťaž, ktorá je zatiaľ veľkým prekvapením a výherca dostane zaujímavú a hodnotnú cenu. Stretnutie oficiálne začína o 10.00 hod., predpokladaný koniec akcie je o 16.30 hod. Vstup na túto akciu bude tak ako minulý rok bezplatný a všetci registrovaní účastníci dostanú tašku s milými darčekmi.

„Veľmi nás potešil záujem zo strany oslovených partnerov a ich nadšenie nás podporiť, ale aj aktívne sa zúčastniť akcie. Vo svojich stánkoch budú súčasťou celodennej pečiatkovej súťaže,“ dodávajú organizátori. Rodiny budú môcť využiť v stánku generálneho partnera Protetika, a. s., odborné poradenstvo a možnosť otestovať detičkám plochosť nôh s následným odporúčaním od prítomného ortopéda. Zo strany ďalšieho partnera, automobilky FORD, si zasa prídu na svoje oteckovia, ktorí si budú môcť pozrieť a otestovať nové rodinné autá. Ďalší partneri JANA baby a Sunar myslia aj na najmenších a ich mamičky a zabezpečia pitný režim a oddychové dojčenské kútiky. Nebude chýbať ani stánok Imunoglukan P4H®s informáciami o podpore imunity detí a detičky sa budú môcť celý deň baviť s veľkým „cukríkovým“ medveďom Haribo. Deti i rodičia sa budú môcť zabaviť pri brušných tancoch, mamičky sa budú môcť dať skrášliť a nebude chýbať ani tombola. Moderátorkami tohto nevšedného stretnutia budú Bibiana Ondrejková a Zuzana Vačková.

„Na druhom ročníku špeciálne uvítame aj súrodencov dvojčiat a viacerčiat, aby sa vzájomne podelili o svoje postavenie v tak trošku „inej“ rodine,“ dodávajú organizátori. V rámci rôznych súťaží si budú môcť zasúťažiť mimoriadne len súrodenci dvojčiat a viacerčiat, aby sa aj oni cítili výnimočne.

Podľa PR manažérky podujatia Jany Gregorovičovej vznikla myšlienka celoslovenského stretnutia v skupine mamičiek dvojčiat na internete. Táto má v súčasnosti už takmer 800 členov a počet každým dňom narastá.

„Mamičky si prostredníctvom tejto skupiny organizujú menšie regionálne stretnutia, tu padol aj návrh urobiť celoslovenské stretnutie, kde by sa tieto mamičky mali možnosť stretnúť, spoznať sa osobne a vymeniť si svoje skúsenosti. Stretnutie sme sa rozhodli urobiť opäť vo Valčianskej doline preto, lebo množstvo účastníkov vyslovilo želanie usporiadať ho na rovnakom mieste – v strede Slovenska,“ dodala Jana Gregorovičová.

„Príprava tejto akcie vôbec nie je jednoduchá, keďže my, organizátorky, sme mamičky na rodičovskej dovolenke a musíme sa predovšetkým starať aj o svoje deti. Organizácii venujeme všetok svoj voľný čas. Minuloročná akcia bola úžasným zážitkom pre všetkým zúčastnených a veríme, že tento rok prekonáme všetky očakávania,“ hovorí Andrea Hoštáková, spoluorganizátorka a administrátorka stránky www.dvojickovo.sk.

Rodiny s dvojčatami a viacerčatami sa môžu prihlásiť na e-mail: dvojickovo@opp.sk.
Viac informácii nájdete na: www.dvojickovo.sk, www.facebook.com/stretnutiedvojciataviacerciat2013.

Podujatie podporili:
Generálny parter: Protetika, a. s.
Partneri: JANA baby, FORD, Haribo, Sunar, Imunoglukan P4H®
Ďalší partneri: dm drogerie markt, s. r. o., SEPS, a. s., ADA Waste, s. r. o., Hotel Impozant****, Lacalut, Nadácia LINAJE, Bioderma, CBA Slovakia, s. r. o., www.prenasedeti.sk, H&M, Boni Fructi (www.dobrejablka.sk), Pekáreň Hruška a ďalší.

Organizátor: agentúra OPEN PUBLIC PROFILE, s. r. o. (www.opp.sk) a www.dvojickovo.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Lyžiarske nádeje na Malinom Brde predviedli fantastické výkony Koniec súťaží „NAJ mesto a obec Slovenska 2017“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2017“ na SLOVAKREGION.SK

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.