Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

V Tescu môžu zákazníci nakúpiť darčeky bez úroku

BRATISLAVA 12. novembra – Vianoce s Tescom budú tento rok stopercentné. Vďaka Tesco Clubcard kreditnej karte totiž môžu zákazníci pred Vianocami nakúpiť darčeky s nulovým úrokom! Stačí, ak si od 1. novembra 2012 zaobstarajú v predajni Tesco novú Clubcard kreditnú kartu a zaplatia ňou prvý nákup nad 100 eur v predajni Tesco alebo na čerpacej stanici Tesco.

„Ponuka od Tesco Finančné služby je na trhu ojedinelá a veríme, že pred Vianocami sa bude našim zákazníkom naozaj hodiť. Vianoce sú najkrajšie, ale zároveň finančne najnáročnejšie obdobie roka. S Clubcard kreditnou kartou môžu však zákazníci tento náročný čas pohodlne preklenúť a nakúpiť svojim blízkym vysnívané darčeky,“ povedala Lucie Hadaričová, manažérka Tesco Finančné služby. Počet zákazníkov, ktorí si obľúbili a využívajú Tesco Finančné služby, podľa nej neustále narastá – medziročne až o desiatky percent. Služby využívajú najmä ženy, ktoré sú aj tradičnejšími zákazníkmi Tesca.

V rámci Tesco Finančných služieb môžu zákazníci využiť okrem Clubcard kreditnej karty aj ďalšie služby – splátkový predaj alebo hotovostnú pôžičku. Clubcard kreditná karta je však medzi zákazníkmi najobľúbenejšia.

„Na Slovensku Clubcard kreditnú kartu využívajú desiatky tisíc spokojných zákazníkov. Jej majiteľ totiž získava rôzne výhody navyše. Napríklad pri platbe Clubcard kreditnou kartou za každé minuté euro v Tesco získava zákazník 2 body a pri platbe kartou mimo Tesca získava 1 bod za každé minuté euro. Body sa im následne premenia do Tesco peňažných poukážok v pravidelnom Clubcard vyúčtovaní,“ dodala Lucie Hadaričová. Clubcard kreditná karta je medzinárodná platobná karta MasterCard.

Maximálna možná financovaná suma cez Clubcard kreditnú kartu je 320 eur. „Priemerne sa táto suma pohybuje okolo 240 eur. Po ďalšom používaní a riadnom platení môžeme zákazníkovi však úverový limit zvýšiť podľa jeho individuálnych dispozícií,“ doplnila Lucie Hadaričová. Priemerná výška financovanej sumy sa pri ďalších produktoch Tesco Finančné služby pohybuje pri hotovostnej pôžičke od 2 800 eur a na splátkový predaj okolo 240 eur. Na splátky zákazníci nakupujú najmä elektroniku a spotrebiče do domácnosti. Pokiaľ ide o hotovostné pôžičky, tie zákazníci využívajú počas celého roka podľa svojich potrieb. „Na jar zákazníci najčastejšie plánujú stavebné úpravy, rekonštrukciu, zaobstarávajú nové vybavenie do domácnosti, ale tiež si napríklad chcú kúpiť nové auto. V lete väčšinou potrebujú extra financie na zaslúženú dovolenku či záhradné úpravy. Ku koncu roka najčastejšie rozmýšľajú o pôžičkách na zimné športy alebo ako potešiť svojich blízkych drahším vianočným darče
kom. Naši zákazníci si tak plnia svoje potreby a priania po celý rok a my sa im to snažíme umožniť,“ uviedla Lucie Hadaričová.

Hlavnými výhodami Finančných služieb v ponuke Tesca je, že zákazníci vybavia všetko jednoducho a rýchlo s poradcom priamo v obchode počas nakupovania. Na splátky môžu nakúpiť tovar už od 100 eur a pri nákupe do 2 500 eur nepotrebujú potvrdenie o príjme. Na vybavenie stačia dva doklady totožnosti.

Novinky finančných služieb v Tescu

• Od 1. novembra môžu klienti nakupovať na Tesco Clubcard kreditnú kartu s nulovým úrokom
• Kreditnú kartu môže získať zákazník priamo v obchode a hneď ňou môže zaplatiť za nákup
• Tesco tento rok na Slovensku prefinancovalo cez finančné služby vyše 55 miliónov eur
• Pri platbe Clubcard kreditnou kartou za každé minuté euro v Tescu získa majiteľ karty 2 body Clubcard a 1 bod pri nákupe mimo Tesca
• Zákazníkom, ktorí používajú Tesco Clubcard kreditnú kartu, vráti Tesco tento rok viac ako 400-tisíc eur prostredníctvom peňažných poukážok, ktoré získajú za body Clubcard v pravidelnom vyúčtovaní
• V prípade splátkového predaja pri nákupe tovaru do 2 500 eur nepotrebuje zákazník potvrdenie o príjme a na vybavenie stačia dva doklady totožnosti
• Na splátky môže zákazník nakúpiť tovar už od 100 eur
• Pri hotovostnej pôžičke si každý zvolí počet mesačných splátok od 12 do 96
• Zákazníci všetko jednoducho a rýchlo vybavia s poradcom v stánku Tesco Finančné služby priamo v obchode

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Stovky značkových výrobkov majú odteraz v Tescu ešte nižšiu cenu Tesco je najväčším súkromným zamestnávateľom ľudí s Downovým syndrómom na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.