Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. marca 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V stávke je viac ako len peniaze

BRATISLAVA 24. marca – Výborný štýl, pútavý dej a úžasné postavy. „Džentlmen a milenka je romanca v celej svojej kráse,“ rozplývajú sa čitateľky na Amazone. Autorke sa údajne podarilo vyhnúť rôznym romantickým klišé a otrepaným trikom, ktorých je v súčasnej romanci neúrekom. Je originálna, uštipačná a presvedčivá.

„Zvodný, erotický príbeh plný citov. Cecilia Grantová je svieži a neprehliadnuteľný hlas v žánri historickej romantiky.“
The New York Times

V novinke Džentlmen a milenka sa dvaja životom skúšaní hrdinovia spolu vydajú na vzrušujúcu cestu s cieľom pochopiť samých seba, odpútať sa od minulosti a naučiť sa milovať. Už po prečítaní nasledujúcich riadkov dostanete chuť zobrať príbeh do ruky a začítať sa doň. Romantika, láska a vášeň sa v ňom miešajú s napätím, nebezpečenstvom a prefíkanosťou.

William a Lydia sú úplne rozdielni ľudia. Žijú v iných svetoch, no predsa sa stretnú a ovplyvnia si navzájom životy.

Williama Blacksheara trápia výčitky svedomia, že sa mu počas bitky pri Waterloo nepodarilo zachrániť raneného priateľa. Po návrate domov sa vyhýba celému svetu, najmä rodine a priateľom. Rozhodne sa finančne zabezpečiť mladú vdovu s dieťaťom. To je teraz preňho priorita, no keďže je najmladším synom bez titulu a majetku, je to takmer nesplniteľná úloha. Nezdedil nijaký majetok a jeho jedinou nádejou je výhra v kartách.

Lydia Slaughterová je krásna mladá žena. Aj ona túži po veľkej výhre, i keď z celkom iných dôvodov. Hrou osudu sa z nej stala kurtizána a neskôr vydržiavaná milenka bohatého lorda. Sníva o tom, že sa vymaní zo závislosti od bohatého ochrancu.
Na rozdiel od Willa je Lydia vynikajúca hazardná hráčka a pri hráčskych stoloch sa cíti ako ryba vo vode. Navyše má obdivuhodnú pamäť na čísla. Vie ako muži hrajú – v spálni aj pri stoloch, a tak nemá zábrany prispôsobovať si pravidlá hry tak, aby jej vyhovovali.
Ako žena sa však nedostane na miesta, kde sa hrá o najvyššie stávky. A tak sa zrodí nezvyčajné spojenectvo, ktoré môže obom priniesť finančný zisk, po ktorom tak túžia. V stávke je však oveľa viac než len peniaze…

Pútavá romanca z regentského Anglicka. „Cecilii Grantovej sa opäť podarilo rozvíriť stojaté vody žánru regentských romancí,“ napísal RT Reviews. A je pravdou, že už pri knihe Prebudená láskou si nás autorka získala pútavým príbehom a čítavým štýlom písania.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

V Klube Niké vám každý deň vrátime až 10 € UNICEF spustil najväčšiu humanitárnu výzvu na záchranu životov miliónov detí v Afganistane

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.