Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

V Prahe sa začína konferencia o úsporných budovách

BRATISLAVA 10. mája – Viac ako 300 osobností z výskumu, štátnej správy aj biznisu budú dnes v Prahe diskutovať o trendoch, ktoré do stavebníctva prináša energetická efektívnosť. Hlavným organizátorom podujatia je Česká rada pre úsporné budovy a generálnym partnerom spoločnosť Schneider Electric.

Konferencia pod názvom Šetrné budovy 2012 je najväčším podujatím svojho druhu v regióne strednej Európy. Priťahuje predovšetkým účastníkov zo Slovenska a Českej republiky, ktorí diskutujú o legislatívnych, technologických a ekonomických aspektoch energeticky efektívnych stavieb.

„Poslaním celého odvetvia je, aby sa v našich krajinách stala výstavba energeticky úsporných budov bežným štandardom. Dnešná konferencia svojim programom, ale aj skladbou účastníkov, vytvára ideálny priestor na hlbšiu odbornú diskusiu. Som rád, že ako prvá konferencia svojho druhu otvorí aj aktuálnu tému tzv. priamej a nepriamej uhlíkovej stopy developerských projektov,“ hovorí Pavol Praženica, obchodný riaditeľ spoločnosti Schneider Electric.

O spoločnosti Schneider Electric
Ako globálny špecialista v manažmente energií, s prevádzkami vo viac než 100 krajinách, ponúka Schneider Electric integrované riešenia v celej šírke rôznych segmentov trhu. Spoločnosť je lídrom v oblasti energetiky a infraštruktúry, priemyselných procesov, automatizácie budov, ako aj dátových centier a sietí a v rezidenčnom segmente. Zameriava sa na bezpečnosť energie, jej spoľahlivosť a efektívnosť. Firma, ktorá zamestnáva vyše 100 000 ľudí dosiahla v roku 2010 obrat na úrovni 20 miliárd eur. Schneider Electric pomáha jednotlivcom aj organizáciám „získať maximum zo svojej energie.“

Schneider Electric, make the most of your energy.
www.schneider-electric.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Miloslav Luther ďalším laureátom Zlatej kamery na MFF Art Film 2024 Byty ako galéria. V Kesselbaueri otvorili jedinečnú pop-up výstavu „Umenie bývať“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.