Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. júna 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V Poluse nezabúdajú na oteckov

BRATISLAVA 5. júna – Nie je obvyklé oslavovať Deň otcov, ale v Polus City Center sa rozhodli, že tento sviatok je nemenej dôležitý ako Deň matiek, Deň rodiny či MDD. Veď oteckovia majú v rodine i spoločnosti svoje dôležité miesto. Polus na oteckov myslí a pripravil pre nich od 12. do 15. júna prekvapenie v podobe viacerých aktivít.

Napriek tomu, že v súvislosti s deťmi sa viac hovorí o význame matky a materskej starostlivosti, lásky a výchovy, otec má tiež veľmi dôležitú úlohu v rodine. O tom, že otec je dôležitý, niet pochýb. No akoby sme si to občas dostatočne neuvedomovali. Otec dáva deťom odlišný pohľad na svet ako matka. Je schopný naučiť ich kopec vecí, obohatiť detský svet o množstvo zážitkov, pomôcť s rôznymi problémami. Otec je vskutku hlava rodiny a mal by mať svoj rešpekt. Deti, ktoré majú matku aj otca, získavajú správny obraz o rodine. A otec je tiež akýmsi ochrancom celej rodiny, stará sa o jej živobytie a zabezpečuje mnoho iných vecí.

Deň detí, Deň matiek, Deň žien – to všetko sú sviatky, na ktoré sme si zvykli a všetci o nich vieme. No mnohí z nás ani netušia, že aj otcovia majú svoj sviatok, teda Deň otcov. Ten sa oslavuje vždy tretiu nedeľu v mesiaci jún, čiže tento rok pripadá Deň otcov na nedeľu 15. júna.

Polus sa rozhodol pomôcť plniť sny oteckov a pripravil akciu pod názvom „Prekvapenie pre ocka“ Ak sa aj vy zastavíte v termíne od 12. do 15. júna popoludní v čase od 15,00 do 18,00 v hlavnej rotunde Polusu, môžete nielen vyplniť krásnu pohľadnicu, ktorú za vás odošle Polus ako prianie k sviatku otcov. Zároveň môžete napísať svoj tip na darček pre otecka. Tie najzaujímavejšie tipy s pekným príbehom o oteckovi v Poluse ocenia a vášmu oteckovi darujú vami vytipovaný darček.

A nielen to! Polus pripravil na Deň otcov v nedeľu 15.6. od 15. hodiny zábavný program určený hlavne oteckom. Počas celého popoludnia sa budú môcť zabávať s atrakciami ako sú modely áut, helikoptér, kladivový silomer, technická vychytávka Kinect Adventures a Kinect sports. Exihibície a meranie síl v pretláčaní predvedú známi Strongmani . Zábavným popoludním bude sprevádzať herec Lukáš Pavlásek.

Oteckovia, nedeľa 15.6. je váš sviatok, príďte ho osláviť do POLUS CITY CENTER!

Ďalšie informácie na www.poluscitycenter.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

POĎTE S DEŤMI DO KÍN CINEMA CITY NA PREDPREMIÉRU ZOOTOPIA! Nakupujte na Vianoce v Poluse, odnesiete si darček naviac!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.