Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. februára 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

POĎTE S DEŤMI DO KÍN CINEMA CITY NA PREDPREMIÉRU ZOOTOPIA!

Cinema City vás opäť srdečne pozýva už tento víkend, v sobotu aj v nedeľu, 27. 02. 2016 – 28. 02. 2016, do svojich multiplexov na jedinečný program plný zábavy. Pre malých návštevníkov pripravili fantastický detský animovaný film v predpremiére s názvom ZOOTOPIA v 3D, ktorý sa bude premietať v slovenskom dabingu, v 3D vo všetkých multiplexoch Cinema City v Bratislave.

Prvých 50 detských návštevníkov sa môže tešiť na skvelý darček, nálepky Zootopia. Tento zábavný príbeh o modernej zvieracej metropole Zootropolis, v ktorom všetky zvieratá žijú spolu bez ohľadu na veľkosť a stravovacie chúťky, od najväčšieho slona, cez leva po najmenšieho piskora, rozosmeje naozaj každého diváka bez rozdielu na vek. Navyše do mesta dorazí ambiciózny policajný nováčik Judy Hoppsová, ktorá zistí, že byť prvým králikom medzi veľkými zvieratami policajného zboru nie je vôbec jednoduché. Keďže chce svoje kvality dokázať, využije prvú príležitosť a spojí sa aj s pouličným podvodníkom, lišiakom Nickom Wildom, aby vyriešila zložitý a záhadný prípad, smerujúci na najvyššie miesta mesta zvierat… A čo sa bude diať ďalej? O tom sa na vlastné oči presvedčíte v kinách Cinema City už túto sobotu a nedeľu v Auparku o 14:00, v Poluse o 14:20 a v Eurovei o 15:20 hodine. Vstupenky na predpremiéru Zootropolis si môžete zakúpiť na pokladniciach kín Cinema City v Bratisl
ave alebo priamo online na http://cinemacity.sk/showFeatInfo?featureCode=1241D3R. Spoločnosť Cinema City Slovakia však prichystalo aj ďalšie milé prekvapenie pre vaše detičky tento víkend. Tí najmenší sa môžu vyšantiť v zábavných detských kútikoch v priestoroch kín.

Tešíme sa na stretnutie s vami a vašimi ratolesťami už tento víkend v multiplexoch Cinema City!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Hercule Poirot v novej detektívke Slony nezabúdajú Incelovia. Zatrpknutí muži, ktorých ženy odmietajú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.