Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V októbri bude Bratislava hostiť 11. ročník kongresu ITAPA

BRATISLAVA 6. septembra – Najväčšie stretnutie ľudí z biznisu, verejnej správy, akademickej obce ale aj širokej verejnosti k informatizácii spoločnosti sa uskutoční už o necelé dva mesiace. 11. ročník medzinárodného kongresu ITAPA 2012 privíta v dňoch 24. a 25. októbra v bratislavskom hoteli Crowne Plaza špičkových odborníkov v oblasti elektronizácie služieb. Účastníci podujatia budú mať možnosť zúčastniť sa prednášok o najnovších trendoch informatizácie a zároveň diskutovať a nadviazať nové kontakty s prednášajúcimi i ďalšími návštevníkmi.

Na kongres sa zaregistrujte čo najskôr, do 14. septembra ponúkame 20 percentnú zľavu. Zamestnanci štátnej správy, samosprávy a akademického sektora majú zvýhodnenú cenu za registráciu. Študenti po predložení študijného indexu môžu získať vstup na kongres zadarmo.

Registrovať sa môžete odteraz na tomto odkaze. Registračný poplatok pokrýva vstup na všetky programové sekcie kongresu, informačné materiály a stravu.

Návštevníci mimo Bratislavy sa môžu ubytovať buď v mieste konania kongresu, prípadne v jednom z miestnych hotelov či penziónov. Prehľad ubytovacích zariadení v blízkosti miesta konania prinášame tu.

Registrácia:
http://itapa.sk/registracia-na-medzinarodny-kongres-itapa-2012/?event=3552

Ubytovanie:
http://itapa.sk/moznosti-ubytovania/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovensko má problém s obezitou, upozorňuje na to aj Kaufland Podpora pre školy, seniorov či kultúru. Zákazníci rozhodli, ako Tesco rozdelí 170-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.