Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V lete si vo Viedni môžete vonku aj zacvičiť

BRATISLAVA 5. augusta – Vo Viedni štartuje od 5. augusta športová akcia, ktorou chce viedenská metropola motivovať svojich obyvateľov k športovej aktivite. Podujatie láka záujemcov všetkých vekových kategórií na cvičenie v meste pod šírym nebom, na verejných priestranstvách a čerstvom vzduchu. Sériu cvičení odštartuje to dnešné o 18:00 hod. na nádvorí muzeálnej štvrte Museumsquartier v centre mesta.

Cvičenia určené pre všetky vekové kategórie prebiehajú na verejných priestranstvách ako sú nádherné viedenské parky a rozľahlé námestia. Letné cvičenia v miliónovej metropole povedú profesionálni tréneri a ponúknu každý podvečer rozmanitý športový program ako body style, antara, piloxing, tai chi, sebaobrana, latino, zumba, Bollywood dance a podobne.

Netradičné športové podujatie, ktoré pripravuje viedenský športový spolok WAT už po štvrtý raz, má za cieľ povzbudiť viedenské obyvateľstvo k pohybovej aktivite, vyskúšať si aj netradičné cvičenia pod šírym nebom a v neposlednom rade motivovať cvičiacich k športovej aktivite počas celého roka. Viedenská akcia je voľne prístupná a potrvá do 18.

Viac informácií na http://sportplatz.wat.at/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dovolenková sezóna sa blíži! Ako vyrysovať telo do plaviek? Vraždí známych ľudí, ktorých nedokáže ochrániť ani polícia!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.