Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V Košiciach sa bude súťažiť o najlepšie lístkové cesto

BRATISLAVA 11. októbra – Príďte sa aj vy pozrieť a podporiť mladé talenty stredných odborných škôl v neobvyklej súťaži o najlepšie lístkové cesto a výrobky z neho! Cech pekárov a cukrárov východného Slovenska chystá spolu so strednými odbornými školami ďalší ročník celoslovenskej súťaže o najlepšie lístkové cesto.

Mladí pekári a cukrári tak môžu predviesť svoje zručnosti v príprave lístkového cesta a výrobkov z neho. Táto súťaž sa na Slovensku organizuje už po tretíkrát a pre tento rok zostávajú pravidla súťaže nezmenené. Mladé talenty bude hodnotiť 5 členná porota, ktorá bude posudzovať prácu jednotlivých súťažiacich z rôznych kritérií, ako napríklad nárast cesta v milimetroch, chuť, ale aj celkový vzhľad zhotovených výrobkov. Po spriemerovaní hodenia poroty budú tí najšikovnejší a najkreatívnejší študenti odmenení zaujímavými cenami.

Na súťaž je spolu pozvaných šesť stredných odborných škôl, a to:
– SOŠ Bratislava
– SOŠ Nitra
– SOŠ Banská Bystrica
– HA Košice
– SOŠ Krupina
– SOŠ Kežmarok

V minulom ročníku súťaže si prvenstvo vybojovali žiaci zo strednej odbornej školy v Krupine, ktorí boli odmenení 2- dňovým pekárskym workshopom spojeným s ubytovaním a wellness relaxom v hoteli.

Samotné zhotovovanie výrobkov, ich prezentácia, ochutnávka a následne vyhodnocovanie celej súťaže sa uskutoční v dňoch 15.- 16.10.2013 v Košiciach na Južnej triede 10, v budove hotelovej Akadémie, kde je široká verejnosť srdečne vítaná!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

Banco Casino Bratislava pokračuje vo svojich tradíciách aj v roku 2019 ZSSK víta snahu ministra Érseka sústrediť sa na modernizáciu infraštruktúry – zastarané a pomalé trate zvyšujú potrebný počet koľajových vozidiel o 20 – 30 %

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies