Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. marca 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

V Kauflande už môžete platiť aj stravnými lístkami

BRATISLAVA 23. marca – Spoločnosť Kaufland opäť vyšla v ústrety svojim zákazníkom a priniesla ďalšiu pozitívnu zmenu – službu, ktorá určite mnohých poteší.

Vo všetkých obchodných domoch Kaufland na Slovensku môžu zákazníci od 16. marca platiť za svoj nákup už aj stravnými lístkami, a to od spoločností DOXX, Chéque Déjeuner, Ticket Restaurant a Vaša Slovensko.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výrobky produktového radu Z lásky k tradícii opäť zabodovali vo voľbe spotrebiteľov Najširšiu ponuku slovenských remeselných pív nájdete aj tento rok v Kauflande

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.