Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

V Kauflande sa začína predaj živých vianočných stromčekov

BRATISLAVA 30. novembra – Dnes, 30. novembra 2012 sa začne s predajom živých vianočných stromčekov pred vybranými obchodnými domami Kaufland na Slovensku.

Od dnes 30.novembra si môžu zákazníci Kauflandu kúpiť svoj tohtoročný živý vianočný stromček a vyhnúť sa tak aspoň čiastočne vianočnému zhonu. Predaj začína vo všetkých Kauflandoch s výnimkou Prešova, Michaloviec, Košíc, Humenného, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku, Starej Ľubovne, Vranova nad Topľou a Trebišova, kde sa predaj začne neskôr. Zákazníkov budeme včas informovať.

Zákazníci si môžu vybrať z spomedzi niekoľkých druhov živých stromčekov. V ponuke je smrek obyčajný, smrek sivý, borovica čierna či normandská jedľa. Stromčeky pochádzajú z Dánska, Švédska, čiastočne z Českej a Slovenskej republiky. Cena smreka je 15,90 Eur/ks, borovica stojí 24 Eur/ks. Najobľúbenejšie stromčeky – normandská jedľu standard ponúkame za 19,90 Eur/ks a normandskú jedľu premium za 39,90 Eur/ks. Výška stromčekov je od 1,5 m do 2,2 m v závislosti od druhu. Frézovanie a balenie stromčekov je spoplatnené sumou 1 Eur za každý úkon.

Predaj živých stromčekov zabezpečuje externá firma vo vyhradenom vonkajšom priestore v tesnej blízkosti obchodných domov. Otváracie hodiny sú denne od 9.00 do 21.00 h a od 19. do 23. decembra od 9.00 až do 23.00 h.

Tí, čo uprednostňujú umelý vianočný stromček, si tiež prídu na svoje. Kaufland ponúka umelé vianočné stromčeky rôznych druhov a veľkostí.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zamestnancov Kauflandu čaká ďalšie zvyšovanie platov, nástupná mzda na pozícii predavač za 5 rokov stúpla o takmer 30% V Kauflande zákazníci nakúpia výhodne. Ceny mnohých obľúbených potravín klesli medziročne až do výšky 33%

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.