Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V Devíne pribudne ďalších 8 nových rodinných domov

BRATISLAVA 26. júna – J&T REAL ESTATE začína s výstavbou ďalších ôsmich štýlových rodinných domov v obľúbenej mestskej časti Devín. Terasovitá architektúra štvorizbových rodinných domov prirodzene rešpektuje terén a charakter krajiny na juhozápadnom svahu oproti hradu Devín. V lokalite, ktorej pozitívom je najmä pokojná rodinná atmosféra v srdci prírody a pritom neďaleko od mesta, vznikne dostavbou nová ulica, ktorú bude tvoriť celkovo 16 rodinných domov.

„Prví traja záujemcovia majú teraz možnosť získať domy za zvýhodnenú cenu. Nasťahovať sa budú môcť už v septembri 2014. Bývanie na Zelených terasách bude mať všetky výhody komunitného bývania. Obyvatelia budú môcť využívať služby správcovskej spoločnosti, ktorá pre nich zabezpečí napríklad kosenie trávnikov alebo drobné opravy. Súčasťou rodinných domov je aj príprava na krb, ktorý vytvorí v obývačke príjemnú rodinnú atmosféru,“ informuje hovorkyňa J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

Výstavba prvých ôsmich domov je už dnes v plnom prúde. Šesť z nich už má svojho majiteľa a odovzdané budú koncom tohto roka. Zelené terasy Devín ponúkajú na predaj aj 51 stavebných pozemkov určených na individuálnu výstavbu, 16 z nich je predaných a 7 rezervovaných.

Viac informácií o projekte nájdete na www.zeleneterasy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Víťazom Visa Slovak Top Shop 2022 sa stala Včelovina zo Smoleníc Slovensko vylepší takmer 9 000 dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.