Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V CCC rozdával Mikuláš čižmy namiesto sladkostí

BRATISLAVA 9. decembra – Opustené mamičky s deťmi z Náruče záchrany čakala v piatok neobyčajná nádielka. Aby sa mohli neskôr tešiť z maškŕt, CCC im darovalo čižmy na zimnú sezónu. Bez krásne vyleštených čižiem by deti márne hľadal Mikuláš. V CCC to dobre vedia, a preto sa rozhodli už po druhý raz potešiť opustené mamičky s deťmi z Náruče záchrany v Dúbravke a Solčanoch, ktoré prevádzkuje OZ Šanca pre nechcených.

Mamičky s deťmi si v predajniach CCC obuvi vybrali topánky z aktuálnej kolekcie jeseň/zima, ktorá odráža trendy zo sveta dámskej, pánskej a detskej módy. Vďaka rozprávkovým Disney motívom skúšanie topánok potešilo aj najmenších.

„Sezónna výbava topánok je jednou z nákladných položiek v rodine, preto sme sa rozhodli darovať týmto mamičkám a ich deťom topánky na jeseň aj zimu,“ informuje marketingová manažérka CCC Alena Langová. Potvrdila tak myšlienku, že topánky nie sú len ženská márnotratnosť, ale môžu aj pomáhať.

Radosť neskrývali mamičky medzi regálmi obuvi a s nimi aj prezidentka OZ Šanca pre nechcených Anna Ghannamová: „Ďakujeme za naše mamičky a obrovskú pomoc. V nových topánkach detičky večer našli maškrty a vďaka CCC budú mať nôžky celú zimu v teplúčku.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Doprajte svojmu šatníku nový rozmer vďaka nákupnému víkendu plnému zliav Jar je príležitosť pre oddych aj hravosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.