Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V Bratislave vystúpi žijúca legenda breakdancu Crazy Legs

BRATISLAVA 18. decembra – New York za Bratislavu vymení na niekoľko dní žijúca legenda breakdancu CRAZY LEGS z ROCK STEADY CREW. Legendárny tanečník prijal pozvanie na tanečný battle do Bratislavy od stálice slovenskej tanečnej scény, Laciho Strikea.

CRAZY LEGS patrí medzi prvých tanečníkov BREAKU na svete a stál aj pri zrode tohto tanečného štýlu. Známy je aj spoluprácou s hip-hopovou legendou Wyclefom Jeanom, za ktorú bol nominovaný v rámci kategórie najlepšia choreografia na cenu MTV Awards. V roku 2004 ho navyše hudobná stanica MTV uviedla do „Hip Hop Hall Of Fame“.

Na Slovensko priletel CRAZY LEGS špeciálne kvôli tanečnej súťaži, ktorá sa uskutoční poslednú adventnú sobotu (20.12.) v Bory Mall. Súťaž, spolu s tanečnými workshopmi pre deti, organizuje STREET DANCE ACADEMY a Laci Strike. CRAZY LEGS sa po prvýkrát objavil ako pouličný tanečník v kultovom filme Flashdance, kedy historicky prvý raz predstavil breakdance celému svetu a urobil z neho celosvetový fenomén. Neskôr tancoval v mnohých ďalších filmoch ako napríklad Beat Street, Wild Style, and Style Wars. Objavil sa aj v niekoľkých televíznych reklamách pre spoločnosti ako Coca-Cola či Nike.

Dnes sú členmi RSC talentovaní ľudia z celého sveta, skupina stále vystupuje a učí tanec po celom svete. Len prednedávnom sa objavili v televíznej šou Dancing With the Stars a Don Francisco Presenta. V roku 2008 sa RSC dostala na Chodník slávy v newyorskom Bronxe. Rock Steady Crew je najdlhšie fungujúcou tanečnou breakdanceovou skupinou vo svojej ére, aj naďalej vystupuje, zúčastňuje sa na battloch a svoje zručnosti a vedomosti ponúka novej generácii mladých breakdancerov.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bratislavčania žijúci v mestských častiach Ružinov a Staré Mesto majú tiež nárok na nižšiu cenu tepla Futbal v meste: Poznáme 16 najlepších tímov! O víťazovi sa rozhodne koncom leta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.