Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júna 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Úspešná slovenská značka podporí slovenských paralympionikov

BRATISLAVA 3. júna – Spoločnosť Palma, a.s. sa stala generálnym partnerom Slovenského Paralympijského výboru pre rok 2014. Dlhodobá tradícia a úspech značky Palma na slovenskom trhu bude silnou oporou pre team slovenských paralympionikov. Je zrejmé, že veľké úsilie a snaha našich slovenských športovcov, ktorí úspešne reprezentujú Slovensko vo svete, si zaslúži silného generálneho partnera, ktorý bude stáť po ich boku. Vzájomná spolupráca slovenského paralympijského výboru a značky Palma isto prinesie medaile našim paralympionikom na svetových športových podujatiach a tým aj úspech celému Slovensku.

Skupina PALMA sa orientuje na výskum, vývoj, manažment značiek a obchodovanie so spotrebiteľským tovarom. Na slovenskom trhu je rozhodujúcim dodávateľom olejov, tukov na pečenie a margarínov . Taktiež úspešne buduje svoju značku BUPI v kategórii detskej kozmetiky. V rámci svojho inovačného programu spoločnosť v minulom roku úspešne vstúpila na trh s olivovým olejom. Okrem Slovenska pôsobí v Českej republike a Maďarsku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovensko – úspešná krajina či trendsetter v digitalizácii? Na konferencii JARNÁ ITAPA 2024 budeme zisťovať, aké sú naše šance V Kardiocentre AGEL Košice-Šaca dosiahli unikátne svetové prvenstvo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.