Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. mája 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Úspech sa neodpúšťa

BRATISLAVA 12. mája – „Nikdy sa nevzdávajte a choďte si za svojím snom,“ tvrdí slovenská autorka Lucia Božiková a presne o tom sú aj jej knihy. „Sú o hľadaní svojho vnútorného ja, svojej identity, hodnoty a slobody vo vzťahu k okoliu i k sebe samej,“ tvrdí autorka. V jej knihách je láska, pestrá paleta emócií, trápenia i každodenné starosti a radosti. Podobne je to aj v novinke s názvom Hlavolam lásky.

Na úvod sugestívna otázka:
Čo, ak sa zapletiete s mužom, ktorý zmení Váš život?!
Čo, ak muž, s ktorým žijete, nie je ten za koho sa vydáva, ale v skutočnosti niekto iný?!
Čo, ak získate diár, ktorý je plný kompromitujúcich materiálov a navždy zmení život niekoho iného?!

Lavína, ktorá príde sa nedá zastaviť… Terezu odnesie do vzdialených Arabských emirátov, aby rozlúskla najväčšiu hádanku svojho života. Z neočakávaného výletu za pravdou sa však stane boj o holý život! Podarí sa jej splniť misiu a odhaliť pravú tvár toho, ktorého miluje najviac?

Začítajte sa do úryvku z novinky Hlavolam lásky:

„Zavolala som kamarátke, ktorá po mňa neprišla, ale za¬dýchaná s obavou pribehla. Zobrala ma k sebe a bez akých¬koľvek zvedavých otázok ma na istý čas prichýlila. Na druhý deň som išla na políciu, ‚vypýtala‘ si dvoch mužov zákona a v ich sprievode som sa išla zbaliť k budúcemu exmanželovi. Stál vo dverách ako obarený a neveril vlastným očiam. Robil problémy, ale uniformovaní zakaždým zasiahli. Moja dospelá dcéra hádzala grimasy a mala zo všetkého zábavu. Tetovanie jej zdobilo obe ruky a piercingy sa jej hompáľali v nose i na perách. Vedela som, že ju strácam, aj keď ona už bola dáv¬no stratená a vplyv chrapúňa bol badateľný. Najhoršie na tom bolo, že otca nemala rada ani ona. Ostala však s ním.
Neopätovala mi jediný pohľad, dokonca ma neobjala. Vložila si do uší slúchadlá a tresla za sebou dverami na svo¬jej izbe.

‚Ak teraz odídeš, už sa nevracaj,‘ povedal mi na rozlúčku a zavrel za mnou dvere. Jeho slová pre mňa neznamenali nič. Bola som pyšná sama na seba, že som konečne dokázala urobiť prvý krôčik k slobode. Chlapci v zelenom boli potrebné krovie, lebo môj budúci exmanžel mal násilnícke sklony a obávala som sa fa¬ciek či bitky.“

Nachvíľu sa odmlčala, ale keď sa nadýchla, vedela som, že jej monológ nebude mať konca kraja.
„Odišla som od chlapa, ktorý mi v živote nedal nič. Mu¬sím sa opraviť, nič duchovné či život povznášajúce. Nedo¬kázal ma urobiť šťastnou ani počas jediného dňa nášho spo¬lužitia. Úsmev som silila zakaždým, keď sa na mňa pozrel, o sexe a mojom dokonalom hereckom výkone nehovoriac. Zato ja som ho využívala statočne. Keď pípla jeho kreditka, tešila som sa ako malé dieťa. Z toho jediného som dokázala žiť. Napĺňalo ma to.“

http://www.bux.sk/knihy/235116-hlavolam-lasky-uspech-sa-neodpusta.html

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

VÚB banka prefinancovala nákladné vozidlá za 5 miliónov eur Kníhkupkyňa z Paríža. Žena, ktorá zmenila svet literatúry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.