Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

UPC rozširuje programovú ponuku o nové HD stanice

BRATISLAVA 6. novembra 2017 – Ponuku programov rozšíria okrem iného stanice Film+ HD, Travel Channel HD či Euronews HD.

Zákazníci spoločnosti UPC, najväčšieho káblového operátora na Slovensku, sa môžu tešiť na nové programy v ponuke digitálnej televízie. Od utorka 7. novembra bude programová ponuka rozšírená hneď o niekoľko nových staníc v HD kvalite. Ide o filmovú stanicu Film+ HD, cestovateľský Travel Channel HD, spravodajský Euronews HD, a tiež kanál pre dospelých Hustler HD. Zaradenie týchto staníc nadväzuje na septembrové rozšírenie, keď do programovej ponuky pribudli stanice Cartoon Network HD a War TV. Ponuka digitálnej televízie UPC po tomto rozšírení obsahuje viac než 170 staníc, z ktorých je až 53 v HD kvalite.

„Spoločnosť UPC uviedla začiatkom septembra novú ponuku Happy Home®, ktorá predstavuje nekonečnú zábavu pre všetkých členov domácnosti na všetkých pripojených zariadeniach. Aj týmto rozšírením programovej ponuky pokračujeme v napĺňaní tohto prísľubu v snahe poskytovať žánrovo rozmanitú a bohatú programovú ponuku, s prihliadnutím na požiadavky a očakávania zákazníkov. V záujme poskytnúť maximálny zážitok z televíznej zábavy, všetky novo pridané stanice sú v HD rozlíšení, aby si diváci ich vysielanie mohli vychutnať v najvyššej kvalite,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC v Českej a Slovenskej republike.

NOVÉ STANICE V PONUKE DIGITÁLNEJ TELEVÍZIE UPCStanicu Film+ HD diváci nájdu v ponuke balíčkov Komfort, Komplet a Relax, kým stanica Travel Channel HD sa stáva súčasťou balíčkov Komfort, Komplet a Darwin. Stanica Euronews HD nahradí jej SD verziu, ktorej vysielanie v našom regióne bolo ukončené, a diváci ju nájdu vo všetkých balíčkoch začnúc základným balíčkom Klasik. Stanica pre dospelých Hustler TV rozšíri ponuku balíčka Adult a bude tiež súčasťou balíčka Komplet. Z televíznej ponuky od rovnakého termínu zároveň vypadnú SD verzie programov Cinemax, ktoré budú naďalej v ponuke v HD kvalite.

O DIGITÁLNEJ TELEVÍZII OD UPCDigitálna káblová televízia od UPC ponúka viac ako 170 programov všetkých žánrov, vrátane 53 staníc v HD kvalite. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie (napr. sedemdňový TV Archív s viac ako 40 najsledovanejšími stanicami, videotéka MyPrime s viac ako 2500 titulmi atď.). Výhody a prednosti digitálnej televízie od UPC umocňuje aj mobilná televízia, ktorá ponúka ďalšiu TV obrazovku nielen do domácnosti. Zákazníci UPC s ňou môžu sledovať 110 TV staníc, z toho takmer 50 v HD kvalite, prostredníctvom internetového pripojenia kdekoľvek a odkiaľkoľvek na Slovensku, a to až na 3 zariadeniach súčasne (mobil, tablet, počítač). Mobilná TV od UPC podporuje aj Chromecast a Airplay, vďaka čomu je možné ju sledovať aj v Apple TV, Smart TV, či TV prijímačoch so zariadením Chromecast, ktoré umožňuje obsah vysielaný na mobile sledovať aj na televízore.

O UPCSpoločnosť UPC patrí medzi najväčších poskytovateľov TV, internetových a telefónnych služieb v Českej republike a Slovenskej republike. Pre svojich zákazníkov neustále skvalitňuje svoje služby, ktoré zahrnujú digitálnu a mobilnú televíziu s ponukou programov všetkých žánrov vrátane staníc v HD rozlíšení, širokopásmové internetové pripojenie, a telefónne služby. Pre viac informácií o spoločnosti UPC v Českej a Slovenskej republike navštívte stránky www.upc.sk a www.upc.cz. Spoločnosť UPC Česká a Slovenská republika je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK, LIAL and LILAK), najväčšieho svetového medzinárodného poskytovateľa káblových služieb, pôsobiaceho vo viac ako 30 krajinách v Európe, Latinskej Amerike a Karibiku.

K téme

UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.