Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. mája 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

UPC opäť výrazne rozširuje televíznu ponuku

BRATISLAVA 30. mája – Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, opäť výrazne skvalitňuje televíznu ponuku. Od piatka 1. júna rozširuje programovú ponuku digitálnej káblovej televízie UPC DIGITAL hneď o päť staníc, a to Nova Sport, Nova Sport HD, Eurosport 2 HD, televízny kanál pre ženy s názvom TLC a Západoslovenskú televíziu.

„Zaradenie nových programov predstavuje ďalší krok v napĺňaní našej priority, ktorou je poskytovanie najširšej a najatraktívnejšej ponuky televíznych staníc. Je to zároveň potvrdením našej snahy vychádzať v ústrety požiadavkám a predstavám divákov, čoho výsledkom je aj súčasný počet viac ako 130 televíznych staníc, z toho 15 v HD kvalite, v ponuke UPC DIGITAL,“ povedal generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Miller.

Najviac športu je v UPC: Zaradením nových staníc spoločnosť UPC posilňuje v prvom rade ponuku určenú divákom športových programov. Po pridaní staníc Nova Sport, Nova Sport HD a Eurosport 2 HD sa táto stáva presvedčivo najbohatšou v porovnaní s ostatnými operátormi. Obsahuje totiž až 13 staníc so športovou tematikou, z ktorých tri vysielajú v HD kvalite. Ide o nasledovné programy: SPORT1, SPORT2, Eurosport, Eurosport2 Bundesliga, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, ESPN, Nova Sport, Nova Sport HD, Extreme Sports Channel, Fishing & Hunting, SportM a Sport 5.

Všetky tri nové stanice, ktoré pribudnú od 1. júna, budú zaradené do najobľúbenejšieho digitálneho balíčka Basic, a stanica Nova Sport bude zaradená aj do ponuky Rozšíreného súboru analógovej káblovej televízie. Všetky uvedené stanice vysielajú 24 hodín denne, v českom a slovenskom, jazyku, resp. čiastočne v pôvodnom anglickom znení. Nova Sport popri iných športoch prináša priame prenosy obľúbenej hokejovej NHL, a Eurosport 2 HD priame prenosy z nemeckej futbalovej Bundesligy, ale i významných tenisových turnajov, cyklistických pretekov a ďalších športov.

TLC – nový televízny kanál pre ženy: Štvrtý televízny kanál, ktorý rozšíri počet programov UPC DIGITAL od 1. júna, má názov TLC. Ide o jedno z najpopulárnejších lifestylových televíznych vysielaní určených ženskému publiku. TLC prináša príbehy o medziľudských vzťahoch, o osudoch obyčajných aj neobyčajných ľudí, príbehy zo sveta kulinárstva, módy, relácie o rodičovstve, svadbách, cestovaní a iných zaujímavých témach. Stanica TLC bude od piatku súčasťou balíčka Plus, kde nahradí stanicu Discovery Travel & Living, ktorá končí svoje vysielanie.

Západoslovenská televízia – nová regionálna televízia: Ako hovorí samotný názov, ide o televíziu, ktorá svoje vysielanie sústreďuje na dianie a život v oblasti Západného Slovenska. Jej obsah tvoria najmä publicistické a spravodajské relácie, no nechýbajú ani programy o cestovaní, diskusie so zaujímavými osobami spoločenského a kultúrneho života atď. Západoslovenská televízia vysiela denne od 7:00 do 24:00 hod. a v UPC DIGITAL bude súčasťou balíčka Basic v Bratislave.

UPC ponúka až 15 staníc v HD kvalite: Zaradením ďalších dvoch staníc v HD kvalite sa celková ponuka programov vo vysokom rozlíšení v službe UPC DIGITAL rozšíri na až 15 staníc. Od piatku tak bude obsahovať nasledovné programy: Discovery HD, National Geographic HD, History HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, ČT HD, Spektrum HD, HBO HD, FilmBox HD, HD+, Nova Sport HD, Markíza HD, Joj HD, Joj plus HD a Jednotku HD.

O UPC DIGITAL: Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka spolu viac ako 130 programov všetkých žánrov. Okrem bohatej programovej ponuky a vysokej kvality obrazu a zvuku, diváci vysoko hodnotia najmä celý rad funkcií, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a ponúkajú úplne nový zážitok zo sledovania televízie. Či už ide o možnosť nahrávať až 4 programy súčasne, pozastavenie programu a následný návrat k sledovaniu od okamihu zastavenia, prehľadný elektronický programový sprievodca, možnosť nastavenia jazykovej verzie a celý rad ďalších. Službu UPC DIGITAL v súčasnosti využíva viac ako 115 000 domácností, a jej výhody a prednosti môžu v súčasnosti využívať obyvatelia 23 slovenských miest.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC záujemcovia získajú na infolinke 02 594 22 222, na stránke www.upc.sk, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na profile UPC na Facebooku alebo osobne na zákazníckych strediskách UPC.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov UPC uvádza novinku – „Rýchla SIM cez UPC“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.