Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Union ZP vykonal prvé RZZP za uplynulý rok

BRATISLAVA 18. júla – Union zdravotná poisťovňa, a.s. dnes vykonala prvé ročné zúčtovania poistného za rok 2011 za svojich poistencov.

Prioritne išlo o skupinu študentov, ktorí sa od 01.01.2011 do 30.04.2011 prestali považovať za poistencov štátu z dôvodu, že presiahli vek 26 rokov a boli považovaní v tomto období za samoplatiteľov. Zmenou legislatívy sa za uvedené obdobie považujú opäť za študentov. V najbližších dňoch by mali títo poistenci obdržať informácie o výsledku ich ročného zúčtovania. Postupne budú nasledovať aj ďalšie skupiny poistencov Union zdravotnej poisťovne.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Union dbá na zdravie detí, rodičom posiela unikátnu brožúru KOMPAS Čo ma čaká pri pôrode? Union podporil unikátnu publikáciu známeho pôrodníka Jozefa Záhumenského

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.