Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

U. S. Steel Košice otvára kanceláriu v Miláne

BRATISLAVA 25. septembra – U. S. Steel Košice dnes v súlade so svojou novou obchodnou stratégiou oznámila otvorenie obchodného zastúpenia v Taliansku, v Miláne. Nová kancelária sa zameria na ďalšie obchodné príležitosti a rozšírenie obchodných aktivít U. S. Steel Košice v Taliansku.

“Otvorenie tohto nového obchodného miesta je ďalším krokom dopredu v súlade s našou novou obchodnou stratégiou známou pod názvom Blízko k vám,“ povedal Christian Korn, viceprezident pre obchod a marketing U. S. Steel Košice. “Naším cieľom je priblížiť sa našim zákazníkom nielen otvorením nových kancelárií, ktoré sú k nim blízko geograficky, ale takisto zintenzívnením našej vzájomnej komunikácie. Táto stratégia nám pomôže lepšie porozumieť potrebám našich zákazníkov a lokálnym obchodným podmienkam a umožní nám poskytovať vysoko kvalitné oceľové produkty, ako aj riešenia na zlepšenie a zhodnotenie vlastného podnikania našich zákazníkov.“

Nové obchodné zastúpenie so sídlom v Miláne, na Via Giovanni Boccaccio 45, povedie Enrico Caruso

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Miloslav Luther ďalším laureátom Zlatej kamery na MFF Art Film 2024 Cristi Puiu si na MFF Art Film 2024 prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.