Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

TÜV SÜD Slovakia predstavila novinky vo svojich činnostiach

BRATISLAVA 14. júna – Certifikačná a inšpekčná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia pri príležitosti stretnutia predstaviteľov partnerských a spolupracujúcich organizácií predstavila rastúce portfólio svojich činností, ako aj najvýznamnejšie zmeny, ktoré sa v spoločnosti udiali za uplynulý rok.

Stretnutie, ktoré sa už stalo tradíciou, sa konalo 31. mája 2012 na Štrbskom Plese v hoteli Patria. Tohtoročné stretnutie ponúklo niekoľko obsažných prednášok z oblasti manažérskych systémov.

Jednou z aktuálnych tém je uplatňovanie stratégie znižovania energetickej náročnosti vybudovaním systému energetického manažmentu. Cieľom je efektívnejšie využívanie energie, zníženie nákladov, emisií skleníkových plynov a zároveň aj splnenie všetkých legislatívnych požiadaviek. Účastníci získali cenné informácie o právnych predpisoch a povinnostiach firiem pri zaobchádzaní s nebezpečnými látkami, o dokumentovaných postupoch a väzbách na manažérske systémy, systémoch manažérstva, informačnej bezpečnosti a mnohé

„Certifikácia systému manažérstva kvality – čo ďalej?“ bola téma zaujímavej prednášky, z ktorej obsahu vyplynulo, že žiadna firma nepodniká preto, aby prevádzkovala SMK, ale funkčný, efektívny a účinný systém manažérstva kvality musí slúžiť firme na plnenie jej podnikateľských plánov.

Spoločnosť TÜV SÜD Slovakia je v súčasnosti schopná poskytnúť svojim zákazníkom prostredníctvom divízií a pobočiek po celom Slovensku služby nielen v oblasti systémov manažérstva, ale aj v oblasti priemyslu, stavebníctva, nehnuteľností a obnoviteľných zdrojov energie. Rozsah odborných skúseností, podporených akreditáciami a osvedčeniami je zárukou kompetentnosti a komplexnosti služieb.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Audit významného maloobchodníka v EU Poultry dopadol na jednotku Kaufland bilancuje rok 2023: Na zozname jeho úspechov je aj unikátna zelená predajňa, online trhovisko a titul Najdôveryhodnejší predajca potravín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.