Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. októbra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Trenkwalder posilní angažovanosť na kľúčovom trhu Slovensko

BRATISLAVA 23. októbra – Líder personálnych služieb na trhu, spoločnosť Trenkwalder zintenzívňuje svoju angažovanosť na kľúčovom slovenskom trhu a plánuje rozširovanie tímu ako aj nové pobočky.

„Chceme ďalej rasť. Slovensko je jeden z najdôležitejších trhov našej skupiny a preto budeme náš tím na mieste ďalej rozširovať,“ vysvetľuje Károly Pataki, člen predstavenstva pre odbyt, stratégiu spoločnosti.

Rakúsky líder na trhu agentúrnych pracovníkov Trenkwalder prišiel pred 20-timi rokmi ako jeden z prvých z odvetvia na Slovensko a položil tým základný kameň pre najúspešnejšiu pracovnú agentúru v krajine. S viac ako 6.500 zamestnancami a 10 pobočkami stojí Trenkwalder už 10 rokov výrazne pred konkurentmi.

„Aby sme vyhoveli hospodárskym rámcovým podmienkam rýchlo rastúceho trhu a aby sme mohli poskytnúť naším viac než 1 000 klientom na Slovensku ešte viac flexibility, ďalej rozširujeme portfólio našich personálnych služieb a prizveme ďalších odborníkov na personalistiku,“ hovorí Pataki. „Okrem toho plánujeme ďalšie pobočky, aby sme boli ešte bližšie ku zákazníkom. Tak sme ešte výkonnejší a rýchlejší, pretože v našom biznise ide o rýchlosť a inováciu – podľa hesla „byť vpredu – zostať vpredu.“

O spoločnosti Trenkwalder
Akciová spoločnosť Trenkwalder International AG je vedúca personálno-poradenská spoločnosť na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku. Spoločnosť zamestnáva cca 70. 000 zamestnancov a má obrat vo výške 1 mld. eur. Trenkwalder je zastúpený na 300 miestach v 19 krajinách Európy.

Od roku 2011 patrí spoločnosť do skupiny Droege Group International AG.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Trenkwalder posilní angažovanosť na kľúčovom trhu Slovensko Nivám sa darí. V nákupnom centre stúpli tržby v niektorých kategóriách až o štvrtinu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.