Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Trenčianske Teplice budú žiť módou

BRATISLAVA 26. septembra – Trenčianske Teplice sa čoskoro stanú dejiskom oslavy módy. Spojiť módne kreácie, hudbu a príjemne prostredie sa rozhodli Kúpele Trenčianske Teplice. Aktuálne trendy sezóny jeseň – zima uvedú niekoľkí módni návrhári. Vrcholom večera bude vystúpenie značky Donna Rosi a prehliadka extravagantnej kolekcie Jana Jurčenko DESIGN. Šarm, ženská krása a štýl sa budú vynímať v elegantnom priestore kúpeľnej dvorany. Útokom na zmysly bude rozhodne aj klavírny sprievod a príjemné rytmy v podaní hudobného hosťa Roba Opatovského. Pre hostí je pripravená aj tombola, v ktorej sa hrá o originálne modely popredných slovenských módnych tvorcov a Beauty pobyt v Kúpeľoch Trenčianske Teplice. Celým večerom bude sprevádzať sympatická moderátorka Hana Rapantová. Nezabudnite, 5. október 2012 o 19:00, Kúpeľná dvorana Trenčianske Teplice.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Klenot Karpát a jedinečné kúpele: Trenčianske Teplice chcú byť „Mestom bez dymu“ Atmosféru festivalu Grape umocní veľkoformátové vizuálne umenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.