Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Tradičný večierok CBA Slovakia vo veľkom štýle

BRATISLAVA 11. decembra – Zamestnanci a manažment firmy CBA Slovakia počas tradičnej vianočnej party bilancovali rok 2012 a vyhlasovali zamestnancov roka. Podujatie moderoval známy zabávač Jožo Pročko.

„Radi by sme prekonali ďalší mýtus, a síce, že aj rýdzo slovenská spoločnosť môže mať dobrý a zábavný vianočný večierok pre svojich zamestnancov, a to aj bez zahraničných sponzorov. Rozhodli sme sa osvedčený model večierka obohatiť o atraktívne zábavné prvky,“ komentoval udalosť Vladimír Kocúrek viceprezident CBA Slovakia a zdôraznil: „Máme za sebou takmer celý kalendárny rok, ktorý bol mimoriadne náročný, plný neštandardných vplyvov, no aj napriek tomu, sa nám podarilo obstáť na domácom retailovom trhu a zvýšiť tak obrat i zisk. Chceme prinášať retailové inovácie a ďalej vytvárať ojedinelé a zákaznícky úspešné koncepty. Tento rok sme napríklad s úspechom nasadili pojazdný FEST Market CBA na rôzne hudobné festivaly. Projekt, má už aj vlastnú komunitu v sociálnej sieti Facebook. CBA Slovakia je jedným z najväčších zamestnávateľov na strednom Slovensku, zamestnávame 2 400 pracovníkov a aj napriek kríze plánujeme ďalej expandovať.“

Vianočný večierok bol svojrázny a pre mnohých nezabudnuteľný. O zábavu sa postarali skvelý moderátor a lokálpatriot Jožo Pročko, v kombinácii s DJom a živou cigánskou kapelou Šukárovci. V uvoľnenej atmosfére viacerí napäto čakali na vyhlásenie troch zamestnancov roka 2012. Aj za účasti majiteľov firmy sa nimi stali Ondrej Malatinec, Peter Boháč a Zoltán Pál. Zmysel pre recesiu a nadhľad, ale zároveň i veľkú profesionalitu preukázal organizačný tím, ktorý zabezpečil okrem štýlovej reštaurácie Biela Labuť v lučeneckom mestskom parku pri jazere, bohatého programu aj profesionálnu vešticu pre tých, ktorí predsa len neverili v blížiaci sa koniec sveta a chceli vedieť čosi o svojej budúcnosti.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Stredná odborná škola potravinárska v Nitre: Tradičný recept na moderné vzdelávanie Írsko. Čo všetko priniesla táto malá krajina svetu?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.