Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júna 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Toto sú najlepšie veci, ktoré si viete kúpiť za 75 eur

75 eur môže byť veľa i málo. Ak ich chcete dobre investovať, tu sú naše tipy.

Vyskúšajte let balónom, pozvite priateľov na pečené prasiatko do Slovenského Grobu, užite si noc v slovenských kúpeľoch alebo si za ne zabezpečte 5000 eur.

5000 eur na ruku za 75 eur mesačne pre každého
Špeciálna ponuka VÚB platí pre všetkých. Je jedno, či ste nový, alebo existujúci klient banky. Ak sa rozhodnete pre pôžičku s odmenou vo výške 5000 eur, získate ju len za 75 eur mesačne počas celej doby splácania v trvaní 96 mesiacov. Takto si môžete dopriať aj vysnívanú dovolenku alebo menšiu rekonštrukciu bývania.
Potrebujete si požičať ešte viac? Sumy od 15 000 do 25 000 eur teraz získate s vynikajúcim úrokom 7,90 % ročne.
Obe ponuky VÚB môžete využiť nielen na novú bezúčelovú pôžičku, ale aj na refinančnú, s ktorou viete všetky nevýhodné úvery spojiť do jedného lacnejšieho. Takže ak vás trápi jedna alebo viac nevýhodných pôžičiek, môže byť pre vás pôžička s odmenou vhodným riešením ako si splátky znížiť. Jednoducho spojíte všetky aktuálne úvery do jedného s nižšími nákladmi.

Ušetríte peniaze aj čas
Pôžičku s odmenou do výšky 10 000 eur vybavíte extra rýchlo. Cez Internet a Mobil banking VÚB vyriešite pôžičku s odmenou doslova za pár minút a bez zbytočného papierovania. Zdržanie vám už dnes nehrozí ani v banke. Za neskutočných 90 sekúnd sa môžete tešiť zo schváleného úveru a pri odchode z pobočky už môžu byť peniaze na vašom účte.

Výhody pôžičky s odmenou v skratke
– Odmenu k pôžičke v podobe zľavy z úrokovej sadzby 2 % dostane každý.
– Odmena sa uplatňuje hneď od začiatku splácania.
– Odmena je garantovaná počas celej doby splácania pri súčasnej platnosti benefitu.
– Môžete využiť 2 špeciálne ponuky: 5 000 eur za 75 eur mesačne počas celej doby splácania alebo úrok 7,90 % p.a. na pôžičky od 15 000 do 25 000 eur.
– Pôžička s odmenou môže byť bezúčelová aj refinančná – ako vám vyhovuje.

Zaujala vás pôžička s odmenou? Viac info nájdete na www.vub.sk/pozicka

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Nutricia oslavuje štvrťstoročie na slovenskom trhu Pozor na lacné vajcia z dovozu! Sú spájané so škandálmi z minulosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.