Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. decembra 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TIPOS odmenil hráčku za 100-miliónty registrovaný bloček

BRATISLAVA 19. decembra – Predvianočné žrebovanie jackpotu NBL prebehne 22. decembra 2014 a môže priniesť jackpot prevyšujúci 20 000,-. TIPOS totiž navýšil jackpot o 10 000,-.

TIPOS dnes v rámci Národnej bločkovej lotérie odmenil špeciálnou výhrou Irenu Kremnickú z Borského Mikuláša. Bloček, ktorý 14. decembra 2014 zaregistrovala do Národnej bločkovej lotérie mal totiž poradové číslo 100 miliónov. O špeciálnej výhre vo výške 1 000,- pre stomiliónty bloček rozhodlo predstavenstva spoločnosti TIPOS. Okrem výhry dostala pani Kremnická aj špeciálne poďakovanie za priazeň pre NBL.

„100-miliónty registrovaný pokladničný bloček je tým najlepším potvrdením záujmu o bločkovú lotériu. Od septembra 2013 dodnes, máme mesačný priemer 6,6 milióna registrovaných bločkov. V septembri 2013 pri štarte NBL by si takéto čísla nikto nedovolil odhadnúť“, povedal hovorca spoločnosti TIPOS, Rastislav Čépe.

TIPOS zároveň v týchto dňoch oznámil, že predvianočné žrebovanie jackpotu NBL, ktoré sa uskutoční 22.decembra 2014 bolo navýšené o sumu 10 000,-. Normálny jackpot sa pohybuje okolo sumy 10 000,- a jeho definitívna výška vždy závisí od počtu registrovaných bločkov v danom mesiaci.

„Pred Vianocami môže najbližší výherca jackpotu NBL získať aj sumu, ktorá prevýši 20 000,-. Špeciálne sme totiž navýšili jackpot o 10 000 a nakoľko sami hráči spravidla vygenerujú svojimi registráciami mesačný jackpot na úrovni okolo 10 000,-, môže sa stať, že výsledná suma bude vyššia ako 20 000“, povedal hovorca spoločnosti Rastislav Čépe.

Spoločnosť TIPOS spustila Národnú bločkovú lotériu v septembri 2013. Po 15-tich mesiacoch fungovania bločkovej lotérie prekonal počet zaregistrovaných pokladničných dokladov 14. decembra 2014 hranicu 100 miliónov. „Od septembra 2013 dodnes tak mesačný priemerný počet registrovaných bločkov dosiahol okolo 6,6 milióna,“ uviedol hovorca spoločnosti TIPOS.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenskí olympionici získali istotu na dlhé obdobie. SOŠV a TIPOS uzatvárajú nový kontrakt, tentokrát až na päť rokov Prasiatka sú už aj online

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.