Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Tip na Deň detí? Príďte si pre darček do Tesca

BRATISLAVA 31. mája – Akékoľvek bude počasie, prísť na Deň detí do Tesca sa oplatí. Bez darčeka totiž žiadne dieťa neodíde. Na infopultoch alebo pri pokladniach všetkých obchodov spoločnosti Tesco Stores SR a.s., bude pre najmenších návštevníkov pripravené ochutené mliečko alebo iný darček od značky Vitakids.
Navyše, v štyroch mestách na Slovensku je pre deti a rodičov pripravené i množstvo aktivít 31. mája alebo 1. júna 2013.

Deň Detí zvládnete hravo
Špeciálny program na Deň detí sa pripravuje v Obchodných centrách Galéria Bratislava (Lamač), Nitra, Dunajská Streda a Trnava. Okrem mliečka Vitakids sa deti môžu tešiť na zmrzlinu zdarma, hudbu, tombolu, tortu a tvorivé dielne. Hlavný bod programu vo všetkým mestách predstavuje tanečný workshop skupiny Old school brothers. V bratislavskom Lamači sa k tanečníkom pridá napríklad i dievčenská zostava 5angels.

Zdravý darček
Po celom Slovensku sú pre deti pripravené v obchodoch Tesco darčeky značky Vitakids zdarma. Produkty Vitakids sú vyvinuté špeciálne pre deti s ohľadom na ich potreby, pričom ich vývoj prebiehal pod prísnym dohľadom výživovej odborníčky MUDr. Ivety Čiernej. Výrobky sú vyrobené z najlepších surovín a neobsahujú umelé prídavné látky ako napríklad farbivá, sladidlá či príchute.

Špeciálny program na Deň detí:

Piatok 31. 5. 2013
OC Galéria Bratislava – Lamač
OC Galéria Trnava

Sobota 1. 6. 2013
OC Galéria Dunajská Streda
OC Galéria Nitra

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Segafredo získalo Značku kvality dTest Ženy po menopauze ohrozuje vážne ochorenie pečene

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.