Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco uvádza na trh Clubcard kreditnú kartu Premium

BRATISLAVA 26. septembra – Tesco v spolupráci so spoločnosťou Home Credit Slovakia uviedla na trh Clubcard kreditnú kartu Premium, vďaka ktorej môžu zákazníci zbierať body Clubcard nie len v obchodoch Tesco, ale i u partnerov siete Premium.

„Novinkou je zbieranie bodov v predajniach združených do partnerskej siete Premium. V rámci nej zákazníci získajú až desať bodov Clubcard za každé jedno zaplatené euro,“ vysvetľuje Markéta Koptišová Mocová, manažérka Tesco Finančných Služieb pre Českú a Slovenskú republiku. Prehľad partnerov siete Premium uvádza spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. na svojich webových stránkach v sekcii Finančné služby.

Samotné zbieranie bodov v rámci obchodov Tesco prostredníctvom Clubcard kreditnej karty zostáva rovnaké – za každé zaplatené euro získavajú zákazníci dva body. Spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. získané body každý štvrťrok prepočítava na Clubcard poukážky, ktoré následne rozosiela zákazníkom. Za tieto poukážky možno v obchodoch Tesco bežne nakupovať.

Rýchle zbieranie bodov mimo obchodov Tesco možno využiť len s novou Clubcard kreditnou kartou Premium, ktorá je bezkontaktná, embosovaná a samozrejme ponúka základnú funkciu kreditnej karty – možnosť okamžitého nákupu bez nutnosti čerpania vlastných prostriedkov s bezúročným obdobím až 51 dní. Navyše, možno vybaviť prvý nákup v predajni alebo čerpacej stanici Tesco s novou Premium kartou nad 100 eur s nulovým úrokom. Kartu možno poistiť proti zneužitiu a pre prípad neschopnosti splácať.

Záujem o zbieranie bodov Clubcard je jednoznačný. Spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. v súčasnosti eviduje cez 1,2 milióna aktívnych kariet Clubcard, na ktoré môže zbierať body hneď viacero osôb.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Podpora pre školy, seniorov či kultúru. Zákazníci rozhodli, ako Tesco rozdelí 170-tisíc eur Tesco premení na expresy väčšinu predajní Žabka do polovice marca

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.