Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. decembra 2015 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

TESCO: Otváracie hodiny počas Vianoc a Nového roka

BRATISLAVA 15. decembra – Všetky obchody spoločnosti Tesco Stores SR budú na Štedrý deň otvorené do 11.00 hod. Zatvorené budú 25. decembra a 1. januára.

Spoločnosť Tesco Stores SR predĺžila od 18. decembra pre svojich zákazníkov otváracie hodiny vybraných obchodov. Obchodné domy budú otvorené do 21.00 hod., obchodný dom MY na Kamennom námestí v Bratislave až do 22.00 hod.

Vianoce, Silvester a Nový rok
Na Štedrý deň budú všetky obchody otvorené do 11.00 hod., čerpacie stanice budú otvorené do 14.00 hod. V Prvý sviatok vianočný, 25. decembra budú všetky obchody zatvorené, čerpacie stanice budú otvorené od 9.00 do 20.00 hod. Na Štefana, 26. decembra budú obchody otvorené od 8.00 hod., zatvoria sa v štandardnej zatváracej dobe, obchodné domy budú otvorené do 17.00 hod.

Na Silvestra, 31. decembra budú obchody otvorené do 18.00 hod., vo vybraných lyžiarskych lokalitách do 19.00 hod. Obchodné domy budú otvorené do 17.00 hod., s výnimkou Bratislavy, kde bude otvorené do 18.00 hod. Čerpacie stanice budú otvorené do 17.00 hod.

Na Nový rok, 1. januára budú všetky obchody Tesco zatvorené. Výnimkou sú čerpacie stanice, ktoré budú otvorené od 12.00 do 20.00 hod. Od 2. januára budú všetky obchody otvorené od 7.00 hod. a zatvoria sa v štandardnom čase.

Na Troch kráľov, 6. januára sú obchody Tesco otvorené štandardne. Výnimkou je obchodný dom v Prešove, ktorý je z dôvodu Pravoslávnych Vianoc otvorený od 8.00 do 16.00 hod.

Informácie o otváracej dobe sú zákazníkom k dispozícii na každom obchode, alebo na www.tesco.sk.

Potraviny domov – vieme ako na to bez stresu a zhonu

Ak sa chcú zákazníci Tesca vyhnúť zhonu v obchodoch, môžu si objednať potraviny komfortne až do domu, prostredníctvom služby Potraviny domov. Službu môžu zákazníci využívať štandardne až do 23. decembra, na Štedrý deň iba prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni od 8.00 do 11.00 hod. Služba Potraviny domov bude k dispozícii aj 26. decembra, 31. decembra a 2. januára. Podrobnejšie informácie nájdu zákazníci Tesco na www.potravinydomov.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Deň narcisov môžete podporiť aj v Tescu darom dobrovoľníkom alebo kupónmi Stovky značkových výrobkov majú odteraz v Tescu ešte nižšiu cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.