Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. decembra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco ohlásilo s firmou Prologis nové distribučné centrum

BRATISLAVA 19. decembra 2016 – Spoločnosť Tesco Stores Slovakia a Prologis, Inc. informovali o dohode, že otvoria na Slovensku účelové distribučné centrum s plochou 55 000 m2 v Prologis Parku Galanta-Gáň.

Nové centrum sa stane distribučným uzlom Tesca pre zmiešaný tovar, odevy a pomaloobrátkové suché potraviny určené pre predajne na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku.

Popri vybudovania nového distribučného centra, Tesco a Prologis predĺžili nájomnú zmluvu na súčasných 91 500 m2 distribučného priestoru v Prologis Parku Galanta-Gáň.

Martin Kuruc, riaditeľ pre maloobchod spoločnosti Tesco Stores Slovakia, povedal o novom distribučnom uzle:

„Nové distribučné centrum nám pomôže poskytovať zákazníkom lepšie služby v našich predajniach v Českej republike, Maďarsku, Poľsku ako aj na Slovensku a bude srdcom našej stredoeurópskej distribučnej siete. Som veľmi rád, že toto nové stredisko bude tu na Slovensku. Naše rozhodnutie rozšíriť naše aktivity v Prologis Parku Galanta-Gáň je vo veľkej miere dôsledkom jeho ideálneho umiestnenia pre účely poskytovania služieb zákazníkom v celej strednej Európe.“

„Tým, že je Prologis Park Galanta-Gáň umiestnený kúsok východne od Bratislavy, hrá stále dôležitejšiu úlohu v našom slovenskom a stredo- a východoeurópskom portfóliu“, povedal Martin Polák, viceprezident spoločnosti Prologis a regionálny riaditeľ pre strednú a východnú Európu. „Stále viac globálnych maloobchodných spoločností vníma Slovensko ako uzlový bod pre svoje regionálne logistické operácie a to z dôvodu jeho centrálnej polohy a priaznivých trhových podmienok; je našou prioritou zabezpečiť, aby naši zákazníci mohli využívať jeho výhody prostredníctvom poskytnutia distribučného priestoru najvyššej

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Potravinová zbierka v každom Tescu už len do štvrtka. Pomôžte aj vy! Tesco spúšťa najväčšiu potravinovú zbierku, pomôže ľuďom v núdzi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.