Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Taiwan rozvíja svoju snahu o miesto pozorovateľa v ICAO

BRATISLAVA 12. júla – Na základe novej legislatívy, ktorá bola jednomyseľne schválená Snemovňou reprezentantov Spojených štátov začiatkom júna, štátny tajomník USA podporí z dôvodu leteckej bezpečnosti pozorovateľský štatút Taiwanu v Medzinárodnej organizácii civilného letectva (ICAO). Okrem toho, americký Senát a Snemovňa reprezentantov budú spolupracovať na dokončení návrhu zákona, ktorý bude podpísaný americkým prezidentom Barackom Obamom.

Vedúci taiwanskej misie na Slovensku Nan-Yang Lee bol nadšený týmito dobrými správami a vyjadril sa, že taiwanský prezident Ma Ying-jeou veľmi ocenil podporu USA a zopakoval, že potreba Taiwanu získať prístup k najnovším technológiám a leteckým normám je dôležitá pre bezpečnosť zainteresovaných cestujúcich.

Lee taktiež spomenul, že Taiwan má 10. najväčšie letisko na svete a len čo získa štatút pozorovateľa, ďalej posilní leteckú bezpečnosť. Taktiež naliehal na podporu zo strany Slovenska a vyjadril nádej, že jedného dňa bude medzi Taiwanom a Slovenskom priame letecké spojenie, keďže obe krajiny vytvorili úzke vzťahy v oblasti obchodu a investícií a taiwanskí turisti obľubujú hrady a horúce pramene – dve hlavné atrakcie Slovenska.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Anjelov strážnych máme možno aj vo svojom okolí! Union podporil projekt Vianočnej pošty, písanie listov Ježiškovi môže spestriť čarovná rozprávka Nestlé investovalo viac ako 51 miliónov eur do rozšírenia závodu Sfinx. Z moravského Holešova sa stáva cukríková veľmoc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.