Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Voľby priniesli TA3 mimoriadnu sledovanosť

BRATISLAVA 31. marca – Televízia TA3, ktorá voľbám nového prezidenta SR venovala spomedzi všetkých televízií najviac vysielacieho času, dosiahla počas ich víkendového vyvrcholenia mimoriadnu sledovanosť. Spravodajská televízia priniesla už v nedeľu aj prvú debatu s novým slovenským prezidentom Andrejom Kiskom na slovenských obrazovkách vysielanú naživo o 20,00 hod. v relácii V politike.
Televízia TA3 priniesla divákom už v nedeľnom vysielaní prvé povolebné debaty. Reláciu V politike o 11,00 hod. spolu s jej reprízou a premiérou diskusie s novým prezidentom Andrejom Kiskom o 20,00 hod. videlo spolu 1,041 mil. divákov. Premiéru prvého živého televízneho vystúpenia nového prezidenta na televíznych obrazovkách videlo 374 tisíc divákov s podielom 6,8 %. V kategórii manažérov s vysokoškolským vzdelaním dosiahol podiel 13,6 %.
Televízia TA3 sa s tlačovou konferenciou Ústrednej volebnej komisie k vyhláseniu oficiálnych výsledkov volieb vysielanou naživo stala s podielom 21,4 % jednotkou na trhu. Konferenciu vysielanú o 9,00 hod. si pozrelo 288 tisíc divákov, v kategórii manažérov s vysokoškolským vzdelaním dosiahol podiel 24,5 %.
Celkovo si nedeľné vysielanie TA3 pozrelo 1,744 mil. ľudí s podielom 4,5 %.
Sobotné volebné štúdiu, ktoré televízia TA3 vysielala od 21,50 hod. do 00,34 hod. si pozrelo 812 tisíc divákov s 9 % podielom na trhu. Celkovo si sobotné vysielanie TA3 pozrelo 1,456 mil. divákov s podielom 4,5 %.
Voľby zvýšili sledovanosť TA3 aj počas celého týždňa. Priemerne si vysielanie TA3 pozrelo v 13. týždni denne až 1,161 mil. divákov s 3% priemerným podielom.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.